Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Fradio napisał(a):

Kupował ktoś kegi od użytkownika zbiornikicorny na allegro? Wszystko ok? 

I podobne pytanie do co do sklepu beerservice.

Od pierwszego kupowałem te najbardziej zryte i są ok, jedynie można mieć wątpliwości do popękanych plastików na górze kega, poza tym szczelne, czyste, przesyłka ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, x1d napisał(a):

Od pierwszego kupowałem te najbardziej zryte i są ok, jedynie można mieć wątpliwości do popękanych plastików na górze kega, poza tym szczelne, czyste, przesyłka ok. 

Czyli jak rozumiem wystarczy umyć jak nowy, zdezynfekować i można używać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
13 godzin temu, korzen16 napisał(a):

Ostatnio korzystam z oferty sklepu https://www.deptana.pl/piwowarstwo, są też na allego pod tym samym nickiem (deptana). Ceny rozsądne, asortyment także i do tego bardzo miła pani w obsłudze

potwierdzam, kupuję tylko przez allegro od nich, ale wszystko zawsze w najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, korzen16 napisał(a):

Ostatnio korzystam z oferty sklepu https://www.deptana.pl/piwowarstwo, są też na allego pod tym samym nickiem (deptana). Ceny rozsądne, asortyment także i do tego bardzo miła pani w obsłudze

 

Aż z ciekawości porównałem z homebeer, w którym robię zakupy. Słody w deptana 40% droższe, drożdże Fermentisa podobnie. Tylko ceny chmieli jako takie, choć roczniki odstraszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wizi napisał(a):

 

Aż z ciekawości porównałem z homebeer, w którym robię zakupy. Słody w deptana 40% droższe, drożdże Fermentisa podobnie. Tylko ceny chmieli jako takie, choć roczniki odstraszają.

Ja z kolei bardzo dużo kupuję przez alledrogo. Mam firmowe konto i przy okazji firmowych zakupów korzystam z tego sklepu. Mi pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.