Skocz do zawartości

2012.11.24/25 - KPD im. Sławomira Pahlke - reaktywacja


anteks

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem tak na prawdę kto wygrał ale z góry chcę pogratulować

tak trzymaj :okey: robisz naprawdę dobre piwko :)

a organizatorom za trud organizacji ( uff jak ciężko ) wszak kategoria była ciężka

chyba nie wszyscy doszli jeszcze do formy by wystukać parę nazwisk na klawiaturze :smilies:

oj przepraszam wszak Marusia coś napisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli ktoś wybral się na imprezę osobiście to nie dowiedział się bezpośrednio na niej o wynikach konkursu oprócz info że poziom był wysoki?

Nie było rozdania nagród, nagrody?

 

To nie była impreza otwarta, zatem nikogo z zewnątrz nie było. Tak ze współorganizatorami ustaliliśmy, że wyniki zostaną podane jutro, po uporządkowaniu wszystkich danych. Nikomu jeszcze pary nie puściliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli ktoś wybral się na imprezę osobiście to nie dowiedział się bezpośrednio na niej o wynikach konkursu oprócz info że poziom był wysoki?

Nie było rozdania nagród, nagrody?

 

To nie była impreza otwarta, zatem nikogo z zewnątrz nie było. Tak ze współorganizatorami ustaliliśmy, że wyniki zostaną podane jutro, po uporządkowaniu wszystkich danych. Nikomu jeszcze pary nie puściliśmy :)

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź.

Zwiodła mnie ta informacja:

http://rozrywka.troj...-imp327567.html

napisane jest wstęp wolny - ale może ktoś sie pomylił

i ta

Wszyscy ku pamięci pomysłodawcy amberowskiego Grand Portera, czyli ś.p. Sławka (Simona) Pahlke spotkamy się w miejscu godnym najlepszych okazji - czyli w Dworze Artusa.

ale to post z sierpnia więc może też coś się zmieniło

Jedną nogą już byłem w drodze do Gdańska ale dobrze, że sie plany zmieniły bo bym klamkę tylko pocałował

pozdrawim

Edytowane przez Giziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszyscy", czyli jurorzy i organizatorzy. Przecież nigdzie nie myło żadnej mowy o imprezie otwartej - co niby tam miało by być? Przecież nie chciałeś chyba się jurorom na plecy gapić :D

Nie bardzo wiem, jak można było info skonstruować inaczej, ale skoro powstały takie wątpliwości, to czekam na sugestie :)

 

A co do tej notki prasowej - po jej ukazaniu się zgłosiłam 2 korekty, a jeszcze innych kwiatków też jest kilka - wot, pismaki i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dziękuję.

Nie był to oczywiście żaden atak z mojej strony.Miałem tylko pewne wątpliwości co do różnych informacji, między innymi tych prasowych, ale mi to dokładnie wyjaśniłaś. :)

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie uważam Twojej wypowiedzi za atak - jeśli coś jest niejasno sformułowane to trzeba to na przyszłość poprawić i tyle :) Ja po prostu osobiście nie widzę, jakby można to info zmienić. Wydaje mi się, że u Ciebie zadziałał automat, że wszystkie inne (chyba) konkursy odbywają się przy okazji jakichś imprez mniej lub bardziej otwartych dla publiczności. Niestety każdy z nas ma takie zakodowane informacje w mózgu, które od czasu do czasu nam robią niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

masz rację

ale chyba większym magnesem był porter bałtycki, mój ukochany styl i piękne miasto Gdańsk w którym nie byłem całe wieki, nie wspominając o imprezie w Dworze Artusa.

ale co się odwlecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto jedyny zwycięzca konkursu:

 

Agnieszka Łopata

 

Poziom wszystkich ocenianych piw był bardzo wysoki, jednakże tylko Agnieszka uzyskała punktację powyżej 40 pkt., czyli 42,5 pkt.* - gratulacje!

 

 

*max. to 50 pkt.

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu się zeszło, bo czekaliśmy na wyniki badań z laboratorium i konferowaliśmy z jurorami na temat "co z tym fantem zrobić". Decyzja zapadła taka, jak następuje:

 

3 piwa przestawione jurorom do degustacji zostały zdyskwalifikowane ze względu na znaczne przekroczenie maksymalnej gęstości ekstraktu. Zdajemy sobie sprawę, że mógł to być błąd pomiaru i/lub niedofermentowane resztki z dodatku do refermentacji, ale biorąc pod uwagę, że od przyszłego roku będzie trzeba oscylować wokół 18 blg - proszę się bardziej przykładać.

Z drugiej strony zdajemy sobie również sprawę, że niektórzy mogli wysłać bardziej ekstraktywne portery w celu przetestowania jurorów :D Egzamin zdali, bo właśnie na podstawie degustacji powstała wątpliwość co do niektórych próbek i zdecydowaliśmy się poprosić Browar Amber o wykonanie badań laboratoryjnych.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymają metryczki, wraz z wynikami badań z labu i drobnymi upominkami od Browaru Amber. Na metryczkach jest uwzględniony numer miejsca zajętego przez danego piwowara - piwowarzy zdyskwalifikowani otrzymają metryczki bez tej kategorii, a ilość piw "zamiejscowanych" tym samym zmniejszyła się do 7.

 

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie - piwa naprawdę, bez wyjątku i bez względu na blg były, że tak powiem, wciągające - gratulacje! :okey::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie - piwa naprawdę, bez wyjątku i bez względu na blg były, że tak powiem, wciągające - gratulacje! :okey::beer:

 

 

Marusia - były już gratulacje dla zwycięskiej piwowarki (do których niniejszym dołączam), nie było jednak gratulacji dla Ciebie, a jestem przekonany, że za zorganizowanie i przeprowadzenie całej imprezy się należą.

 

Gratuluję zaangażowania, zapału i profesjonalizmu z jakim podeszłaś do tematu! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtynka, skąd wiedziałeś, że właśnie Twoją metryczkę robię? ;)

Dzięki za gratulacje, ale one należą się wszystkim współorganizatorom, a zwłaszcza patronowi, bo to dzięki Simonowi udało mi się zgromadzić tak znakomite Jury i uzyskać znaczącą pomoc Magdy, żony Simona, oraz Browaru Amber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marusia - były już gratulacje dla zwycięskiej piwowarki (do których niniejszym dołączam), nie było jednak gratulacji dla Ciebie, a jestem przekonany, że za zorganizowanie i przeprowadzenie całej imprezy się należą.

 

Gratuluję zaangażowania, zapału i profesjonalizmu z jakim podeszłaś do tematu!

chociaż moja metryczka jest już zrobiona też sie dołącze do kolegi

Ty po prostu to lubisz , nie możesz bez tego żyć :D

 

........chodzi oczywiście o piwo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla zwyciężczyni i oczywiście słowa uznania dla organizatorów!

Czy w przyszłym roku będzie tylko porter 18°Blg, może jakaś dodatkowa kategoria?

 

Tylko porter 18 blg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.