Skocz do zawartości

Biała Wrona 2013 - kategorie


e-prezes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcę się dowiedzieć jak można wysłać, bo jeśli bezpośrednio do Czechosłowacji, to się mija z celem, a piwo cięższe od alkoholu, choć za alkohol tam też się płaci jak za zboże.

 

Tak, na konkurs bez metryczek. Konkurs z metryczkami też jest bez metryczek, jeśli nie zdążyłeś zauważyć.

 

Ale w Gdańsku, jeśli dobrze patrzę, był bałtycki, a ja warzę imperial'y.

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się dowiedzieć jak można wysłać, bo jeśli bezpośrednio do Czechosłowacji, to się mija z celem, a piwo cięższe od alkoholu, choć za alkohol tam też się płaci jak za zboże.

 

Tak, na konkurs bez metryczek. Konkurs z metryczkami też jest bez metryczek, jeśli nie zdążyłeś zauważyć.

 

WOW

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się dowiedzieć jak można wysłać, bo jeśli bezpośrednio do Czechosłowacji, to się mija z celem, a piwo cięższe od alkoholu, choć za alkohol tam też się płaci jak za zboże.

 

Tak, na konkurs bez metryczek. Konkurs z metryczkami też jest bez metryczek, jeśli nie zdążyłeś zauważyć.

Toś się kolego o kilka lat zgapił :smilies:

ps A może Twoje piwo nie dotarło na konkurs w Krakowie?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Koledzy trzeba powiedzieć to jasno. Dori wycofała się z organizowania wysyłek piw na zagraniczne konkursy dla piwowarów nie należących do PSPD. Każdy kto nie należy do stowarzyszenia powinien to załatwić we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogi, czy nie łatwiej byłoby się ze mną skontaktować, skoro miałeś i numer telefonu i adres mailowy i PW do dyspozycji?

W ubiegłym roku było tak wielu chętnych do wysyłania piw na zagraniczne konkursy, że ledwo dałam radę to ogarnąć. Pisałam już wcześniej, że nie jestem w stanie organizować przerzutów na taką skalę. Uznałam, że takimi akcjami powinno zająć się PSPD, tym bardziej, że zarówno konkursy na Słowacji jak i na Węgrzech są organizowane przez tamtejsze Stowarzyszenia. Dostałam w tym zakresie wsparcie Zarządu.

Reasumując, w tym roku przerzut piw na konkursy zagraniczne - Słowacja, Węgry, Czechy jest organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych dla jego członków. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby ktoś jeszcze zorganizował wysyłkę piw, chętnie udzielę wszelkich przydatnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Chciałem wziąć udział w tym konkursie. Z góry przepraszam za głupie pytania, jednak nigdy nie brałem udziału w takim konkursie. Od strony piwowarskiej jestem gotowy, od strony logistycznej jeszcze nie do końca. Chcę na własną rękę kurierem wysłać próbki piwa na ten konkurs. Mam jednak pytanie odnośnie opłaty za start w konkursie. Czy trzeba to załatwić przekazem pocztowym, czy może dałoby się to załatwić inaczej, np. przesyłając euro razem z butelkami (sam przekaz będzie pewnie wart tyle co wartość przekazu...). W jaki sposób zgłosić się do konkursu? Został udostępniony formularz zgłoszeniowy, jednak w statucie wymagane jest trochę więcej informacji na temat piwa, niż w tym formularzu. Trochę mnie to wprowadza w konsternację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie jest członkiem Stowarzyszenia Piwowarów Domowych i chciałby wysłać swoje piwo na konkurs, to może je słać do mnie.

Tak się składa, że Peter Bognar będzie niedaleko Barwinka 4 lutego i może odebrać piwa.

Tak więc piwa u mnie musiałaby być najpóźniej 3 lutego.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt. Podam namiary na siebie i wszystkie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.