Skocz do zawartości

Książki piwowarskie


winorobek

Rekomendowane odpowiedzi

No najwyraźniej pod tą platformę już nie pobierzesz. Skorzystaj zatem z http://www.amazon.co...dle/pc/download (będziesz musiał założyć konto w amazonie).

Więcej nie pomogę, bo nie jestem na bieżąco. (Nie mam Kindla, więc i z tego formatu nie korzystam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Nie wiem czy to dobry dział, ale polecam księgarnię wysyłkową z UK (darmowa wysyłka), w której wiele pozycji piwowarskich (jak np. "How to brew", ale tez inne) można kupić w cenach niższych niż w Polsce... Na alledrogo widzę te same książki, także z wysyłką z UK w cenie niemal dwukrotnie wyższej.

 

http://www.bookdepository.co.uk/

Edytowane przez sugarsweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka. Ja dodam, że jeśli kupujecie książki z Amazona UK, to od kwoty £25 jest darmowa wysyłka do Polski (DHL-em). Zawsze można sobie dobrać inne produkty, niekoniecznie książki :)

Ja do czytania na plaży mam teraz Brew Your Own British Real Ale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ale kilka bardzo obco ;)

ferdamfer- ulatniak

nie wiem ani co znaczy termin, ani co znaczy wyjasnienie ;) Czyzby strata objetosci podczas warzenia?

 

PS gdyby kogos zainteresowalo to mam komplet XI tomikow Slownictwa Rzemieslniczego:

I Drzewny (ciesielstwo, stolarstwo, bednarstwo, kolodziejstwo)

II Metalowy (blacharstwo, klodkarstwo, kotlartstwo, kowalstwo, ruszkinarstwo, slusarstwo, tokarstwo, zegarmistrzowstwo, zlotnictwo i wyrazenia wspolne)

III Dzial instalacyjny (wyrazenia uzywane w zakladach elektrotechnicznych, gazowych, centralnego ogrzewania, wodociagowych oraz wyrazenia wspolne)

IV Dzial skorniczy (garbarstwo, kusnierstwo,rekawicznictwo, rymarstwo, siodlarstwo, szewstwo)

V Dzial wlokienniczy (introligatorstwo, powroznictwo, przedzalnictwo, tapicerstwo i tkactwo)

VI Dzial zborzowy (mlynarstwo piekarstwo)

VII Dzial ceramiczny (ceglarstwo,garncarstwo i zdunstwo)

VIII Dzial graficzny (drukarstwo, fotografja litografja i rytnictwo

IX Dzial instrumentalny (budowa fortepianow i organow)

X Dzial budowlany (kamieniarstwo malarstwo murarstwo, szklarstwo i ogolny)

XI Slownictwo przemyslowo- rekodzielnicze (ktorego fragment powyzej)

Edytowane przez mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kilka bardzo obco ;)

ferdamfer- ulatniak

nie wiem ani co znaczy termin, ani co znaczy wyjasnienie ;) Czyzby strata objetosci podczas warzenia?

 

ja na chłopski rozum bym stwierdził, że to bulgotnik/rurka fermentacyjna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kilka bardzo obco ;)

ferdamfer- ulatniak

nie wiem ani co znaczy termin, ani co znaczy wyjasnienie ;) Czyzby strata objetosci podczas warzenia?

Dokładnie tak, "verdampfen" po krzyżacku znaczy odparowywać

W zasadzie wszystkie słowa to spolszczona, także w pisowni, wersja słów niemieckich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Poszukuję w pdf książkę Wolfgang Kunze "Technologia Piwa i Słodu" jeśli ktoś by mógł użyczyć ;) będzie miło.

Stanę na głowie i ci to załatwię za darmo.

Bo nie uznaję czegoś takiego jak "piracka książka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w pdf książkę Wolfgang Kunze "Technologia Piwa i Słodu" jeśli ktoś by mógł użyczyć ;) będzie miło.

Stanę na głowie i ci to załatwię za darmo.

Bo nie uznaję czegoś takiego jak "piracka książka".

 

A ja mam dość wycieczek na komisariaty (kosztem np. moich dni urlopowych) i nie życzę sobie dyskusji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.