Skocz do zawartości

VIII Konkurs Piw Domowych, X Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie - 11.05.2013


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku konkurs był 12 maja. Metryczkę na meila dostałem 6 czerwca. 8 czerwca na browar.biz pokazała się klasyfikacja końcowa miejsc 1 - 15, czyli piw które zakwalifikowały się do konkursu głównego. Sądzę, że tegoroczny harmonogram będzie bardzo zbliżony.

I jeszcze cytat z Browarzyciela: "Jeżeli kogoś nie ma na tej liście i nie dostał metryczki, to znaczy, że jego piwo nie dostało się do rundy finałowej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców:)

Co do metryczek - tak jak podaje regulamin, do 30 czerwca. Listę tych, co się zakwalifikowali do finału podam wcześniej.

Nagrody - tak jak info na stronie wrowar.pl: do końca maja, chyba, że nie uda się skompletować wszystkich fantów (na niektóre jeszcze czekam). Oczywiście bony w sklepach można realizować już teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie wyników o punktację. Podaję do miejsca nr 6, ze względu na konkurs BP, który ma takie wymogi:)

 

Wariacje na temat Stouta:

 

1. Mateusz Gulej, 40,3 pkt.

2. Waldemar Pitala 37,66 pkt.

3. Paulina i Michał Bilscy 35,6 pkt.

4. Mateusz Kupracz 35,3 pkt.

5. Jerzy Miler 35 pkt.

6. Przemysław Leszczyński 34,6 pkt.

 

Pils niemiecki:

 

1. Piotr Turek 36 pkt.

2. Przemysław Nowicki 35 pkt.

3. Piotr Brodowski 34 pkt.

4. ex aequo

Mateusz Kupracz 33,3 pkt.

Wojciech Ściana 33,3 pkt.

5. Łukasz Chrząszcz 30 pkt.

6. ex aequo

Łukasz Kojro 29,3 pkt.

Krzysztof i Michał Gref 29,3 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do galerii trochę zdjęć z imprezy. Kilka zdjęć z piątku i sporo z lochów. Miałem tez wrzucić trochę "błotnych" zdjęc, ale darowałem - ci co byli wiedzą jak było, a tych co nie było to mało interesuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARUSIA - szkoda, że do nazwisk nie dopisałaś nicków, było by łatwiej rozpoznać piwowarów.

 

Prociem bardzo:

 

Stout:

1. m4tth3w

2. Giziu

3. brak informacji

 

Pils:

1. pioturek

2. pszemas

3. brak informacji

 

 

Drodzy zwycięzcy Konkursu,

 

cały czas czekam na niektóre fanty, zatem proszę się nie niepokoić brakiem paczek - pewnie w tym tygodniu już wszystko otrzymam i zacznie się pakowanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma się to następująco:

 

Realizacja nagród:

 

- bony do sklepów piwowarskich realizujecie przez złożenie zamówienia w danym sklepie z adnotacją w uwagach:

„Za zajęcie … miejsca w VIII KPD we Wrocławiu”.

 

- upominki od Twojego Browaru i Piwoszarni zostaną przesłane przez sponsorów bezpośrednio na Wasze adresy

 

- vouchery od Bottlabel zostaną wysłane paczką wraz z pozostałymi upominkami. Realizacja przesyłki nastąpi do 15 czerwca – niestety, cały czas oczekujemy na upominki od 2 sponsorów, zatem uzbrójcie się w cierpliwość i czyńcie zamówienia w sklepach w oczekiwaniu na dyplomy, statuetki i pozostałe upominki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Realizacja przesyłki nastąpi do 15 czerwca

 

No i dalej oczekujemy, zatem wysyłka paczek przesuwa się na następny tydzień :roll:

 

Ponieważ cała sytuacja staje się co najmniej dziwna i może godzić w dobre imię pozostałych fundatorów nagród, jako laureat III miejsca w kategorii Pils Niemiecki, chciałbym poinformować, że około 2 tygodnie temu otrzymałem pocztą nagrodę ufundowaną przez sklep Piwoszarnia.pl. Za co serdecznie dziękuję fundatorowi.

 

A do Organizatorów mam pytanie: kiedy dostaniemy metryczki z uwagami sędziów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, a kiedy będą metryczki... Miały być do końca maja, a to już nie jest kwestia sponsorów

spoko, jeszcze czas :smilies:

17. Każdy uczestnik Konkursu otrzyma metryczkę z pełną oceną swojego piwa. W przypadku piw, które nie zostały zakwalifikowane do konkursu (eliminacje) metryczka będzie skrócona do podania przyczyn odrzucenia piwa. Metryczki będą wysyłane na adres mailowy przez Organizatora/Przewodniczącego Jury do 30.06.2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są metryczki!

 

Mój pils z III miejsca podium

 

Piwo PILS:

W aromacie wyczuwalny aromat zielonych jabłek (aldehyd octowy), słaba nuta chmielu za to lekko zapałczany, siarkowy charakter. Barwa bardzo dobra - złota, a piwo klarowne. Piana biała, gęsta, dość trwała. W smaku piwo delikatne i umiarkowanie słodowe choć mogłoby oddawać więcej tego co daje nam chmiel - można by podnieś goryczkę i aromat chmielowy. Tak pozostawia lekką pustkę. Nasycenie i pełnia stylowe. Piwo generalnie udane, jednak nie wyróżnia się nazbyt atrybutami zrównoważonego pilsa.

 

A i dotarło wszystko co miało dotrzeć od organizatorów i sponsorów. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.