Skocz do zawartości

etykiety piw domowych - uzupełniamy galerię


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, dzięki    ;)  Miałem niezaktualizowane Plato w BS. Zauważyłem to niestety długo po rasteryzacji tekstu i stwierdziłem, że skoro i tak nie planuję drukować, to poczeka z korektą do następnej warki.  :P

Edytowane przez Roboraff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na ostatnie piwka, bo są chwalone, zrobiłem dwie etykietki, najpierw namalowałem te dwa obrazy olejne-to historia na parę stron, potem dałem je do programu, dolepiłem co trzeba i tak jest, powinny dobrze wyjść nie jako kolorowe, ale czerń-biel, zaraz wydrukuję i będę nalepiał.

 

Toporzeł czyli East India Pale Ale #4 Single Hop Lubelski, poszedłem macimową Szukalskiego i wymyśliłem, że takie piwo można było w tych czasach zwać chmieliwem, natomiast Prawomił to relikt tak jak i styl (inna nazwa to jest Cappagh Brown Ale, ale mimo wszystko chmiel był również polski, czyli to zobowiązuje), w świetle badań Szukalskiego Prawomiła wymyśliłem również, on o nim nie wspominał, dla ciekawych, tytuł obrazu to "Prawomił wykuwający toporła dla pokoleń" czyli czasy możnaby rzec jeszcze przed zaistnieniem państw słowiańskich.

post-5299-0-82763400-1435137954_thumb.jpg

post-5299-0-45563000-1435137963_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić, iż moja etykieta do grodzisza The Antikythera Mechanism zdobyła wyróżnienie Honorable Mention oraz 10 miejsce w głosowaniu użytkowników Homebrew Label Awards :-) http://homebrewlabelawards.com/#prizes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to i ja pochwalę się kolekcją etykiet :)

 
[table]
[tr]
[td]

Ale upał - witbier

[/td]
[td]

Americano - AIPA

[/td]
[td]

BEDZIE DYM - rauchbock

[/td]
[td]

Biały Banan - weizen

[/td]
[/tr][tr]
[td]

Czarny Banan - dunkel weizen

[/td]
[td]

Big Ben - ESB

[/td]
[td]

Brat Bliźniak - dubbel

[/td]
[td]

C4 - AIPA

[/td]
[/tr][tr]
[td]

Cherry Lady - cherry pale ale

[/td]
[td]

Czarny Piątek - american oatmeal stout

[/td]
[td]

Dingo - australia pale ale

[/td]
[td]

Dziki Zachód - wild AIPA

[/td]
[/tr][tr]
[td]

Pepik - czeskie pale ale

[/td]
[td]

Psze Kozak - weizenbock

[/td]
[td]

Rasputin - RIS

[/td]
[td]

Rimbi Rimbi - ginger red ale

[/td]
[/tr]
[/table]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na czym to kleić - kartki samo przylepne ??

Ja u siebie zastosowałem raz i to na zawsze etykiety samoprzylepne. Trochę drogo ale efekt fajny. Jedno ale z takimi etykietami wyparzanie odpada, po prostu się zdeformuja.

Edytowane przez quhcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosomak, dnia 20 październik 2007 - 01:02, napisał: Tylko na czym to kleić - kartki samo przylepne ?? Ja u siebie zastosowałem raz i to na zawsze etykiety samoprzylepne. Trochę drogo ale efekt fajny. Jedno ale z takimi etykietami wyparzanie odpada, po prostu się zdeformuja.

 

Koledze chyba należy się łopata miesiąca za odkopanie pytania z 2007 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.