Skocz do zawartości

Sklep homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta sklepu niestety... hmm... sporo towaru widnieje na stronie ale jest niedostępny, nie mają. Nie można na stronie internetowej sortować po "tylko dostępne" co ułatwiłoby sprawdzanie co mają... A to, co jest... cóż, u konkurencji jest lepszy, szerszy wybór. A szkoda bo mam blisko z Cieszyna i mógłbym bez kosztów przesyłki oraz bezpośrednio... A tak... eeeech! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oferta sklepu niestety... hmm... sporo towaru widnieje na stronie ale jest niedostępny, nie mają. Nie można na stronie internetowej sortować po "tylko dostępne" co ułatwiłoby sprawdzanie co mają... A to, co jest... cóż, u konkurencji jest lepszy, szerszy wybór. A szkoda bo mam blisko z Cieszyna i mógłbym bez kosztów przesyłki oraz bezpośrednio... A tak... eeeech! :( Dodaj punkt "Poza tym w

 

Korzystam z tego sklepu często odbieram osobiście wystarczy zadzwonić i masz towar przygotowany jeżeli czegoś nie ma właściciel podaje konkretny termin i towar jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sklepu niestety... hmm... sporo towaru widnieje na stronie ale jest niedostępny, nie mają. Nie można na stronie internetowej sortować po "tylko dostępne" co ułatwiłoby sprawdzanie co mają... A to, co jest... cóż, u konkurencji jest lepszy, szerszy wybór. A szkoda bo mam blisko z Cieszyna i mógłbym bez kosztów przesyłki oraz bezpośrednio... A tak... eeeech! :(

Napisz konkretnie czego Ci brakuje, może uda się szybko sprowadzić.

 

Korzystając z okazji napisze tylko, że w sklepie pojawiło się kilka nowości: brewkity Mangrove Jacks, słody Thomas Fawcett, nowe zestawy surowców na bazie ekstraktów, polskie chmiele z nowych zbiorów (za chwilkę wystawię do sprzedaży Oktawię), Saaz z 2016r, a także spory wybór rdzeni do mieszadeł magnetycznych, kolby stożkowe w dobrych cenach, ezy laboratoryjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oferta sklepu niestety... hmm... sporo towaru widnieje na stronie ale jest niedostępny, nie mają. Nie można na stronie internetowej sortować po "tylko dostępne" co ułatwiłoby sprawdzanie co mają... A to, co jest... cóż, u konkurencji jest lepszy, szerszy wybór. A szkoda bo mam blisko z Cieszyna i mógłbym bez kosztów przesyłki oraz bezpośrednio... A tak... eeeech! :(

Napisz konkretnie czego Ci brakuje, może uda się szybko sprowadzić.

 

Korzystając z okazji napisze tylko, że w sklepie pojawiło się kilka nowości: brewkity Mangrove Jacks, słody Thomas Fawcett, nowe zestawy surowców na bazie ekstraktów, polskie chmiele z nowych zbiorów (za chwilkę wystawię do sprzedaży Oktawię), Saaz z 2016r, a także spory wybór rdzeni do mieszadeł magnetycznych, kolby stożkowe w dobrych cenach, ezy laboratoryjne...

 

 

No i przykułaś moją uwagę ;) A miałem już w tym roku nie kupować nowych rzeczy do browaru :D

Jutro będzie można zamówić nowe chmiele ?

 

PS. Granulat czy szyszki ?

Edytowane przez Raban19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i przykułaś moją uwagę ;) A miałem już w tym roku nie kupować nowych rzeczy do browaru :D

Jutro będzie można zamówić nowe chmiele ?

 

PS. Granulat czy szyszki ?

 

Oktawię (granulat) można już kupować, szyszki z nowych zbiorów również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro koncert życzeń i jako, że u Was najczęściej robię zakupy - aż prosiło by się, żeby wprowadzić chmiele z polishops. Niestety w Was iunga w szyszce na opakowaniu ma 8,9 alfa kwasów, od Pawła ponad 12 i pachnie fantastycznie. Miałem okazję próbować i testować kilka chmieli od Pawła i stoją naprawdę na wysokim poziomie. Czasem niestety z Puław - to jak się trafi :roll: Choćby wspomniana iunga. Na stronie macie 12,5 alfa, do mnie dotarła 8,9. Nie zmienia to faktu, że chmiel zawsze był świeży, dobrze przechowywany i nawet zeszłoroczny pachniał przyjemnie.

Pozdrawiam.

"Najbardziej upierdliwy klient" :D

Edytowane przez Warmiński MISIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i przykułaś moją uwagę ;) A miałem już w tym roku nie kupować nowych rzeczy do browaru :D

Jutro będzie można zamówić nowe chmiele ?

 

PS. Granulat czy szyszki ?

 

Oktawię (granulat) można już kupować, szyszki z nowych zbiorów również.

 

Dzięki, Dorota :):okey::good:

 

PS.

Zamówionko złożone. Skromne tym razem bo na święta to już zamiast dwunastu rodzajów potraw postawię chyba dwanaście rodzajów piw ;):D

Jak będziecie mieli jeszcze takie rarytasy jak np. Izabella to dajcie znać :)

Edytowane przez Raban19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,nie mam pomysłu,gdzie zapytać,padło na ten wątek:-) może byście wprowadzili etykiety do piwa,jak samoprzylepne,lub nie. Ja bym brał,jak reksio szynkę. Za rozsądną cene oczywiście;-)

 

Wysłane z mojego V9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,nie mam pomysłu,gdzie zapytać,padło na ten wątek:-) może byście wprowadzili etykiety do piwa,jak samoprzylepne,lub nie. Ja bym brał,jak reksio szynkę. Za rozsądną cene oczywiście;-)

 

Wysłane z mojego V9 przy użyciu Tapatalka

A nie lepiej samemu coś machnąć ? Większa satysfakcja. :)

 

Esencje smaku sprzedają etykiety

http://esencjesmaku.pl/pl/c/Szklo-i-gadzety/99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio robiłem grubsze zakupy w tym sklepie i brakowało mi tylko, aby więcej słodów specjalnych, karmelowych, palonych, zakwszających było dostępnych w mniejszych opakowaniach, np 250g, 100g Gdyby pojawiła się taka opcja, było by idealnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze względu na bardzo dobre pakowanie chmieli w woreczek strunowy, bardzo polubiłem ten sklep. Wybór słodów Viking Malt bardzo dobry, gorzej z Wayermann.

W Browamatorze niektóre rzeczy kosztują koszmarnie, właściwie te same są w homebrewing taniej ale niestety - BA ma lepsze ceny na słody i drożdże.

Na razie zamawiam tak pół na pół, ale coś czuję że jak przejdę na płynne drożdże to homebrewing będzie wygrywał.

Błagam, przemyślcie paczkomaty inpost albo paczki pocztowe w jakiejś dobrej cenie, bo niestety mieszkam we wsi zwanej Warszawa.

 

 

PS: przemyślcie może jakieś nietypowe zestawy surowców i nietypowe receptury. Takie że samemu ciężko to wymyśleć bez lat praktyki. Jakieś mieszanki ziół? Albo np. żeby zestawy zawierały zalecany reżim fermentacyjny (wykres temperatury w czasie). Takie rzeczy których normalny człowiek bez lat doświadczenia nie ogarnie. Wtedy nie będę patrzył na cenę tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na bardzo dobre pakowanie chmieli w woreczek strunowy, bardzo polubiłem ten sklep. Wybór słodów Viking Malt bardzo dobry, gorzej z Wayermann.

W Browamatorze niektóre rzeczy kosztują koszmarnie, właściwie te same są w homebrewing taniej ale niestety - BA ma lepsze ceny na słody i drożdże.

 

Na razie zamawiam tak pół na pół, ale coś czuję że jak przejdę na płynne drożdże to homebrewing będzie wygrywał.

 

Błagam, przemyślcie paczkomaty inpost albo paczki pocztowe w jakiejś dobrej cenie, bo niestety mieszkam we wsi zwanej Warszawa.

 

 

PS: przemyślcie może jakieś nietypowe zestawy surowców i nietypowe receptury. Takie że samemu ciężko to wymyśleć bez lat praktyki. Jakieś mieszanki ziół? Albo np. żeby zestawy zawierały zalecany reżim fermentacyjny (wykres temperatury w czasie). Takie rzeczy których normalny człowiek bez lat doświadczenia nie ogarnie. Wtedy nie będę patrzył na cenę tylko...

I może jeszcze gwarancję zdobycia Grand Championa do tego?  :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ze względu na bardzo dobre pakowanie chmieli w woreczek strunowy, bardzo polubiłem ten sklep. Wybór słodów Viking Malt bardzo dobry, gorzej z Wayermann.

W Browamatorze niektóre rzeczy kosztują koszmarnie, właściwie te same są w homebrewing taniej ale niestety - BA ma lepsze ceny na słody i drożdże.

 

Na razie zamawiam tak pół na pół, ale coś czuję że jak przejdę na płynne drożdże to homebrewing będzie wygrywał.

 

Błagam, przemyślcie paczkomaty inpost albo paczki pocztowe w jakiejś dobrej cenie, bo niestety mieszkam we wsi zwanej Warszawa.

 

 

PS: przemyślcie może jakieś nietypowe zestawy surowców i nietypowe receptury. Takie że samemu ciężko to wymyśleć bez lat praktyki. Jakieś mieszanki ziół? Albo np. żeby zestawy zawierały zalecany reżim fermentacyjny (wykres temperatury w czasie). Takie rzeczy których normalny człowiek bez lat doświadczenia nie ogarnie. Wtedy nie będę patrzył na cenę tylko...

I może jeszcze gwarancję zdobycia Grand Championa do tego? :eusathink:
Co wnosi taka krytyka? No chyba że to twój sklep. Generalnie popieram, inaczej na zestawy nie spojrze.

 

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co wnosi taka krytyka? No chyba że to twój sklep. Generalnie popieram, inaczej na zestawy nie spojrze.

Co wnosi? Może refleksję, że piwowarstwo to sztuka, która bez praktyki nie przynosi efektów. Z piwowarstwem tak jak z rozwiązywaniem zadań z matematyki, żeby je rozwiązywać, trzeba rozwiązywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...Postawa typu: dajcie mi paczkomat, dajcie mi fajne receptury z ziołami, dajcie słody Weyermanna, a na koniec jeszcze gotowe wykresy, schematy fermentacji, to MOŻE do Was przejdę. Czyli cecha charakteryzująca społeczeństwo ostatnio: dajta mi wszystko na talerzu, bo chcę, albo bo mi się samemu nie chce....

Nie wiedziałem, że jest obowiązek zakupów w homebrewing.pl :-)

 

Poza tym, on nie chce tego dostać, on chce u nich kupić. Uważam uwagi poprzednika za jak najbardziej na miejscu, sklep powinien się cieszyć, bo ma jasno na talerzu podane, dlaczego ktoś u nich nie kupuje.

 

A jak nie weźmie tego pod uwagę - to już wolna wola sklepu.

 

Poszło z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie temat wyczerpał mrmroz.

 

Nie chcę niczego dostać, obejdzie się, na wszystko zarobiłem sobie sam ciężką pracą i mam w dupie czy chcesz mi coś dać. Kolega zaproponował co można by dodać w sklepie, a Ciebie to ch obchodzi co z tym zrobi właściciel/właścicielka sklepu, bo to jest propozycja. I wyobraź sobie, że sklep chętnie skorzysta z okazji żeby zwiększyć obroty, żeby wyróżnić się z konkurencji. Bo widzisz to jest wolny rynek i ja chcę kupić nie dostać, a to że mówię czego oczekuję a nie idę do konkurencji czyni mnie wymarzonym klientem... Myślę, że lepsza taka konstruktywna wskazówka niż Twoja bezczelna uwaga.

 

A Ty Budex siejesz offtop i generalnie uwaga w stylu: I może jeszcze gwarancję zdobycia Grand Championa do tego? :eusathink: jest po prostu żenująca.

 

Przepraszam za offtop który radośnie i chamsko zapoczątkował Budex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy ma swoje oczekiwania względem sklepów, w których robi zakupy. Każdy ma swoje i każdy ma inne. Od tego także jest ten wątek, żeby je tu wypisać. Naprawdę nie macie się o co sprzeczać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze asystenta piwowara po studiach technologicznych z 20 letnim stazem powinni doklejac do brewkita ? :D skoro niektorym tu sie wydaje, ze fajnie byloby gdyby wszystko bylo popakowane, przygotowane i rozpisane na gotowo jak zupka instant to po co ta cala zabawa w piwowarstwo? Do sklepu przeciez mozna isc dyche wydac, gotowe przefermentowane, nalane i jeszcze zakapslowane.

W tym caly urok ze do wszystkiego dochodzi sie samemu i wlasne wnioski sie wysnuwa a nie sztywno trzyma jakichs wykresow temperaturowych. W koncu masz to piwo zrobic SAM. Dla mnie tam to jest sama przyjemnosc uczyc sie i szukac, pytac, obserwowac i dochodzic do wnioskow.

No ale.. jak chcesz to moge Ci zrobic mieszanke ziol do piwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dopuszczasz do siebie fakt, że ktoś może myśleć inaczej od Ciebie i podchodzić do piwowarstwa inaczej niż Ty? Może ktoś chce sobie uwarzyć zajebiste piwo, ale na zasadzie zwykłego rzemiosła, a nie robienia z tego hobby i wnikania wgłąb tematyki? Może są ludzie, którym dobrej jakości zestawy piwowarskie wraz z dokładnym opisem postępowania wystarczą? Czy może wszyscy musimy myśleć tak, jak Ty? :)

 

Chwilę człowieka nie ma, a tu taki przyrost filozofów, pouczaczy i moralizatorów na forum :D. Zluzujcie poślady, niech każdy sobie traktuje piwowarstwo tak, jak chce i zgłasza sklepowi pomysły takie, jakie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.