Skocz do zawartości

Sklep homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Swojego czasu zamówiłem "erlenmeyerkę", ale przyszła wadliwa, z lekkim odpryskiem wewnątrz. Wysłałem fotkę, a  sklep szybciutko wymienił. Kurier przywiózł nową i  i odebrał uszkodzoną. Wielki plus dla homebrewing.pl

Edytowane przez JanuszMyszyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja zamawiałem zestaw HB Max i uważam, że to najfajniejszy zestaw na rynku. Dobra cena, drewniana łyga i dodatkowy fermentor z fałszywym dnem! Jak dla mnie to plusy na pozostałymi ofertami z innych sklepów!

Pierwsza warka za mną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 29.09.2017 o 18:48, Raban19 napisał:

Kolejne zamówienie u Doroty i znowu jestem super zadowolony :D

Czas realizacji to absolutna rewelacja!

Wieczorem składałem zamówienie.

Z samego rana już było w drodze do mnie i dotarło koło 9:00 rano.

 

Jeśli chodzi o czas dostawy to Dorota nie ma sobie równych ;)

 

Albo ja coś źle zrozumiałem, albo miałeś paczkę w domu w ~12 godzin od zamówienia w sklepie. Albo mieszkasz kilka kilometrów od sklepu, albo Dori wsiadła w samochód w środku nocy i dostarczyła Ci to osobiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2017 o 11:03, Henx napisał:

 

Albo ja coś źle zrozumiałem, albo miałeś paczkę w domu w ~12 godzin od zamówienia w sklepie. Albo mieszkasz kilka kilometrów od sklepu, albo Dori wsiadła w samochód w środku nocy i dostarczyła Ci to osobiście :D

+24godz :)

Rano było już w drodze i dotarło na 9:00 kolejnego dnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Państwo Chrapek - mistrzowie świata. :)

 

Dostawa w przeciągu 2 dni od złożenia zamówienia dla towarów, które mają termin 7 dni.

Korekta zamówienia (nie zaznaczyłem śrutowania, przez przypadek 2x ten sam zestaw surowców) jeszcze w dniu wysyłki i zwrot różnicy.

 

Zostawiłem tu już trochę pieniążków i zawsze zamówienia realizowane pierwsza klasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jednak ponarzekać trochę na słody jakie otrzymałem. Robiłem dzisiaj na nich pilsa i słód zawierał bardzo dużo mąki, do gotowania poszła brzeczka koloru błota bo po 30litrach zwracania nie poprawiła się klarowność, wydajność też wyszła licha.

 

Biorę z innego sklepu słody, tam po 5litrach zwróconej brzeczki leci klarowna ciecz. Wydajność też lepsza bo przepis bez zmian i zawsze wychodziło mi 13blg a dzisiaj 10blg.

 

Trochę szkoda, może trzeba trochę grubiej śrutować? Do reszty czyli chmielu nie mam zastrzeżeń.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maciek1221 napisał:

Muszę jednak ponarzekać trochę na słody jakie otrzymałem. Robiłem dzisiaj na nich pilsa i słód zawierał bardzo dużo mąki, do gotowania poszła brzeczka koloru błot

Myślę, że to chyba nie miejsce do tego typu narzekań,.

Narzekaj na słodownię, a grubość śrutowania jest jaka jest :)

Kup sobie śrutownik i nie marudź na sklepy bo oni tam szklanej kuli chyba nie maja, co by wiedzieć jak komu dogodzić.

 

BTW, istnieje opcja edycji wpisu na forum :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że od tego właśnie jest temat na tym forum, żeby mówić co kogo boli na temat danego sklepu, a nie tylko ochy i achy.

Zamawiam od 4,5roku w homebeer i nigdy nie miałem problemów z taką mąką, a słody biorę zawsze z tej samej słodowni czyli Strzegom (teraz Viking), Weyermann.

 

Moja rada może jest pomocna dla innych, którzy następnym razem dodadzą dopisek, żeby grubiej ześrutować.

Ja nie mam i nie zamierzam kupować śrutownika, po prostu będę dalej zamawiał w tym sklepie co zawsze.

Pozdro

Edytowane przez maciek1221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, powstaje przecież przy śrutowaniu  i to jest zupełnie normalne, ale nijak ma się to do mętności po filtrowaniu, czy się dobrze zatarło widać jeszcze przed filtrowaniem (jak się ustoi) , po prostu płyn jest prawie klarowny.

 

Kup sobie ten fiński zobaczysz jaka różnica  jest i filtracja zupełnie inna, złoże jest pulchne ,nie zbite jak beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.