Skocz do zawartości

Festiwal Birofilia 2013


amap

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę w piątek rano.Spać będę przytulony do kierownicy.

Ikulos popraw dane,bo z wypowiedzi wynika żeś kobita :lol:

Hahahaha, w zasadzie (zgodnie z podpisem) to i to i to ;) Bo małżeństwo warzące ;) Forma zależy czy pisze akurat mąż czy ja (tym razem akurat "kobita")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko jest Węgierska Górka, turystyczna miejscowość, busy kursują, sporo noclegów, np. tutaj:

 

http://www.azalia.be....info.pl/cennik

 

Albo tutaj http://www.wegierska-gorka.opg.pl/baza-noclegowa/pokoje-goscinne-krystian,1,156.html

Nocleg sprawdzony, pensjonat prowadzi mój znajomy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,też będę pierwszy raz, pewnie tylko w sobotę. jak wygląda sprawa z płatnościami? gdzieś czytałam, że trzeba mieć żetony? i jak wygląda sprawa zakupów jakiś piwek do degustacji? czy można kupić butelkę do domu czy wszystko na miejscu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z swoimi kegami z piwem? Zabiera ktoś chłodziarkę i kega? I czy da radę to normalnie wnieść na teren festiwalu? Bo jak czytam na ich stronie to jest teoretycznie zakaz wnoszenia alkoholu ( piwa) z zewnątrz ;) ale chyba piwowarów domowych to nie dotyczy :D Choć w sumie przy takim wyborze piw to nie wiem czy jest specjalnie sens targać kega... jak się jeszcze nie ma chłodziarki swojej...

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie jakiś wolny kran, to myślę, że zawsze można się podpiąć. W tamtym roku, z tego co pamiętam były chyba jeszcze wolne krany. Nie wiem jak będzie w tym. Byli też tacy, którzy mieli mobilny zestaw do wyszynku piwa, chyba Wiktor, tylko nie pamiętam w którym roku to było ;)

 

Edit: Tam będzie dużo piwa, wiec nie wiem czy jest sens zabierać kega. Lepiej parę butelek.

Edytowane przez vettis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z swoimi kegami z piwem? Zabiera ktoś chłodziarkę i kega? I czy da radę to normalnie wnieść na teren festiwalu? Bo jak czytam na ich stronie to jest teoretycznie zakaz wnoszenia alkoholu ( piwa) z zewnątrz ;) ale chyba piwowarów domowych to nie dotyczy :D Choć w sumie przy takim wyborze piw to nie wiem czy jest specjalnie sens targać kega... jak się jeszcze nie ma chłodziarki swojej...

Wygląda to tak że część osób /laureaci konkursów/ dostaje zaproszenia, jest chyba 6-8 stanowisk do wyszynku, cały sprzęt zapewnia organizator, ogólnie ciężko jest się do tych kranów dostać. W takim wypadku lepiej zabrać butelki, a kega zostaw sobie w hotelu, bo na podłączenie własnej schładzarki to szansy nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Miałem wszystko z wyjazdem do Żywca zakapslowane na ostatni kapsel i nagle kolega mi się wyłamał. W związku z tym mogę zabrać jedną osobę do Żywca a nawet udostępnić jedno miejsce na kwaterze noclegowej (dośc niski koszt). Trasa auta: Gorzów Wlkp.->Poznań->Jarocin->Ostrów Wlkp.->Kluczbork->Gliwice->Bielsko Biała-Żywiec. Wyjazd w Piątek powrót w poniedziałek. Chętni niech piszą na gg: 5649165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.