Jump to content

WiHuRa

Members
 • Posts

  5554
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Image Comments posted by WiHuRa

 1. Ja te zamrażarki i stare lodówki kupowałem za 150-200 zł. Jeśli masz kupić nową zamrazarke za ponad tysiaka to można się zastanowić. Ja też mam sporo miejsca w domu także zakup nie był podyktowany miejscem. Mała schładzarka na stałe stoi w kotlowni blisko salonu więc jest blisko do nalewania. Wcześniej nawet stała w kuchni ale przy otwartej przestrzeni przeszkadza hałas podczas no. oglądania TV.

 2. 6 minut temu, Redolfino napisał(a):

  To są dla mnie niezwykle cenne informacje bo zmierzam od początku do efektu końcowego bez półśrodków (bo to zwykle dużo drożej wychodzi) :) Tak czy inaczej z tego co piszesz to bez lodówki się nie obejdzie, Wszystko pewnie zależy od możliwości finansowych i litrów wyszynkowanego piwa :) Taka schładzarka to jednak wydatek dość spory z tego co widzę. 

  Do schładzarki dochodziłem z czasem. Najpierw stosowałem najtańsze rozwiązania. Jeśli kegi mają stać niepite dobrze jest mieć choćby zimną piwnice lub garaż. Tak przez długie lata trzymałem kegi, ale w lecie niestety było już ponad 20C w garażu i lipa. Dodatkowa lodówka to wygoda, wykorzystuje ją w domu także na domową żywność. Tak powoli przekonałem żone, że jest niezbędna, teraz nie dałaby sobie jej ruszyć 🙂

 3. 2 minuty temu, Redolfino napisał(a):

  Dziękuje za szybką odpowiedź. Przymierzam się powoli do takiego rozwiązania razem z kranami. Rozwinął się projekt Keezera czy coś innego teraz chłodzi, jeśli to nie tajemnica?

  Miałem późnej jeszcze kegerator z lodówki. Ale teraz, już od wielu lat, używam małej suchej schładzarki Lindr. I przy tym już raczej zostanę. W drugiej lodówce w domu trzymam kegi. Jak potrzebuje to wyciągam i podpinam.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.