Jump to content

elroy

Administrator
 • Posts

  6705
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  122

Everything posted by elroy

 1. Byłem tam jakiś czas temu, nawet nie wiedziałem, że to już w upadku. Szkoda. A fakt, na bardzo wysokim poziomie to było.
 2. Praktycznej nie ma. Anegdotka. Kiedyś dawno temu, jak robiliśmy jakieś warsztaty wyskoczyłem szybko po płyn Lugola do apteki. - czy jest płyn Lugola? - jest. - a ile Pani ma? - 17 sztuk. - a to wszystkie poproszę. Głos z tyłu kolejki - "omatkobosko znowu...."
 3. Dawno się tym nie bawiłem, ale zacząć należy od czegoś w tym stylu, influx -execute 'CREATE DATABASE mydb' Poźniej sprawdzić czy działa curl -i -XPOST 'http://localhost:8086/write?db=mydb' --data-binary 'temperature,location=salon value=22.5' i zerknąć czy ok, influx -database 'mydb' -execute 'SELECT * FROM temperature' W Grafanie zobacz czy masz źródło danych i po test&verify jest ok.
 4. Bo forum było później jako takie. Zależy jak liczyć W ogóle to jesteś najstarszym aktywnym użytkownikiem
 5. Moment, skoro na screenach jest data wpisów z 2003 roku, to znaczy, że mamy 20 lecie Coś muszę na tą okazję wymyśleć Może z jakimś browarem uwarzyć jubileuszową warkę? Są tu jacyś zawodowcy?
 6. Ha Pamiętam jak się zarejestrowałeś i miałeś awatar faktycznie z czerwonym okiem
 7. Czekamy na 18stkę btw to była pierwsza wersja piwo.org - wyrzeźbiona w Pajączku 2.0 jak miałem pewnie z 22+ lat oraz strona która używała tej domeny wcześniej, ale porzucili tą koncepcję
 8. elroy

  Wiki piwo.org

  Tak zrobię. Jedynie co przeniosę to bazę receptur, żeby dało się prosto je dodawać i budować tą bazę. To akurat powinno fajnie wyjść, ale zobaczymy
 9. elroy

  Wiki piwo.org

  Wrrróć Po paru godzinach spędzonych na projektowaniem przenosin między mediawiki-piwo.org. 10:0 dla Mediawiki. Przemyślane to jednak
 10. elroy

  Wiki piwo.org

  No to może był zły przykład Ok, zastanowimy się wspólnie co i jak
 11. elroy

  Wiki piwo.org

  Podjąłem decyzje o przeniesieniu wiki na silnik ten który znacie np. z forum. Natomiast realnie przeniesione zostaną najważniejsze informacje, te które już aktualne nie są (po co komu słownik angielsko-polski w 2023 roku, czy lista programów których już nikt nie używa ) raczej nie. W związku z tym, że nie dam rady przenieść tych danych automatycznie (za duże różnice w formatowaniu treści), będę miał prośbę o pomoc Będę tu podrzucał postęp prac.
 12. Może to być związane ze zmianą silnika wyszukiwania forum, może być konieczność w takiej sytuacji wyczyszczenie danych aplikacji.
 13. @mkrawc Chodzi o taki efekt jak na zdjęciu (dół)? Wysłane z mojego CPH2095 przy użyciu Tapatalka
 14. Pewnie coś z tym związane, choć wszystkie pluginy aktulizowałem..Sprawdzę i dam znać.
 15. Niestety na razie aplikacja "Giełda" wyłączona. Deweloper nie zrobił stosownych update i nie jest już kompatybilną aplikacją z resztą systemu.
 16. A wrzuć proszę printscreena. Na pewno parę wizualnych spraw się zmieniło.
 17. Prace zaplanowane na dzisiaj popołudniu. Będzie większy update, więc pewnie chwilę strona działać nie będzie. Przy okazji - parę dni temu wysłałem info na skrzynki pocztowe piwo.org informację. Proszę zerknąć, kto posiada.
 18. Można by coś takiego wprowadzić Pytanie jakie kryteria musiałby być spełnione, żeby się coś takiego pojawiło
 19. Czołem Jak zawsze coś tam na początku roku będę kombinował W najbliższych dniach podmianka serwera, potrzebujemy zdecydowanie więcej miejsca (bo nie ma za dużych limitów załączników na stronie i dobrze), a zejdziemy trochę z mocy serwera. Aż tyle nie trzeba. Przewiduję 2-3 godziną przerwę w działaniu piwo.org, ale to będę oczywiście 10 minut wcześniej dawał znać A może już pora na jakieś AWSy itp... Jak ktoś ma doświadczenie, to zapraszam do dyskusji i pomocy Będzie też duży upgrade strony, ale bez większych rewolucji. Raczej ewolucja technologiczna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.