Jump to content

wena

Members
 • Posts

  3283
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

wena last won the day on December 17 2020

wena had the most liked content!

About wena

 • Birthday December 10

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar WENA
 • Rok założenia
  2006
 • Miasto
  Chorzów

Kontakt

 • Imię
  Jan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wena's Achievements

 1. Zauważyłem nieszczelność przed podaniem brzeczki. Inaczej by mi trochę brzeczkę rozrzedziło.
 2. Dlaczego tak piszesz. Wygrałem I miejsce w doppelbocku i właśnie czekam na słody. Nie wiem dlaczego nie dostałem od razu powiadomienia, ale jak się upomniałem w Marxsamie to jest od razu załatwione.
 3. Andrzeju, oczywiście przed ogłoszeniem wyników.?
 4. Na dzień dzisiejszy mamy termin ogłoszenia wyników (oczywiście jak pandemia nie przeszkodzi) 1-08-2021 w Skansenie w Chorzowie.
 5. Dzisiaj 6 grudnia premiera GCH. Kiedyś to były takie piwa. Niestety 2 ostatnie jeszcze nie dotarły.
 6. Kilka lat temu też było to piwo. Jako wzorzec podany był Doppelbock Schenkerla.
 7. Przez lata zbierałem piwa na Białą Vranę i do Budapesztu i osobiście zawoziłem do Koszyc. Robiłem to dla dobra piwowarstwa domowego. Czasami jeszcze musiałem wykładać za wpisowe bo ktoś zapomniał zapłacić.. Byli koledzy, którzy to doceniali, ale w większości byli tacy co jeszcze mieli o wszystko pretensje. W tym roku niestety czas mi nie pozwala na organizację przesyłki.
 8. Oj, oj - bardzo mocny wpis. Biorąc pod uwagę to, że jest to Twój pierwszy post to chyba przesadziłeś. Każdy może mieć dzień lepszy lub gorszy. Jest przysłowie - nie życz komuś tego co Tobie niemiłe - to ostatnie zdanie, które napisałeś to już trochę przesadziłeś. Pamiętaj w życiu dobro zawsze wraca, a złe życzenia też.
 9. No właśnie. My jako Śląski Oddział zawsze mamy nagrody u siebie. Po konkursie ja wysyłam nagrody i nie ma problemu.
 10. Zazwyczaj jest na koniec lutego.
 11. Szczerze to też się zdziwiłem, że tylko są 2 pilsy. Na pocieszenie jak zobaczyłem nazwiska to wiem, że to starzy wyjadacze. Krzysztof i Jacek wygrali już tyle konkursów i mają takie doświadczenie, że można im tylko pozazdrościć. Gratulacje. Jeżeli chodzi o portera, weszło do finału 6 piw. Zgodnie z przepisami do finału mogło wejść maksymalnie 10. To i tak by odpadło 28. Mój też się dostał niestety zajął tylko 5 miejsce, ale i tak jestem zadowolony, że był w finale. W zeszłym roku byłem 4 więc liczyłem na więcej, ale może w przyszły roku będzie lepiej. Nie załamujcie się może być tylko lepiej. Jeszcze zapomniałem podziękować. Dziękuję wszystkim za obecność na Cieszyńskiej Jesieni, szczególnie tym którzy chcieli poświęcić swój czas i piwo do częstowania publiczności. Mam nadzieję, że Wam również się podobało i zobaczymy się w przyszłym roku.
 12. Metryczki powinny dotrzeć, dzisiaj lub jutro. Było małe zacięcie, ale jest dobrze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.