Skocz do zawartości

Browar Czarny Ryś


Rekomendowane odpowiedzi

OGŁOSZENIE:

 

Na lato teść zamierza wymienić swoją zamrażarkę skrzyniową, posiada mniej więcej taką samą jak ja (Mors). Będzie pewnie do oddania za darmo lub za małe co nie co ;) Jeśli któryś z okolicznych piwowarów będzie chętny proszę o info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwają prace nad stałą etykietą a tymczasem browar zmienia nazwę na angielską, a co!

 

Nowe logo:

[obraz usunięto]

Wersja długa:

[obraz usunięto]

Wersja mini:

[obraz usunięto]

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenie jest takie (oprócz tego, że ogólnie projekt na wypasie):

na dużym logo widać, że niebieski pasek to woda, z której wystaje kamień, na którym stoi ryś - przynajmniej ja to tak odbieram.

 

Na długiej i mini wersji tego nie widać, bo pasek kończy się razem z kamieniem - próbowałeś go rozciągnąć? W długiej wersji do końca napisu (podkreśliłby napis) a w mini odrobinę poza kamień?

 

To tylko taka sugestia, ogólnie i tak jest bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się już mocno związałem emocjonalnie z "Czarnym Rysiem" i poczułem pustkę :(, ale zdaję sobie sprawę z tego, że jedyną stała rzeczą w wszechświecie są nieustające zmiany. To nowe wyszło z pazurem :okey: , ale chyba wolałem wcześniejsze; może dlatego, że kojarzyło mi się z Bieszczadami.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie przerabiasz, czy masz jakiegoś speca?

 

Sam grzebie.

 

Nazwa angielska powstała w mojej głowie już przed pierwszą warką. Angielskie słowa lepiej komponują/układają się w logo (nasze ogonki zawsze włażą gdzie nie trzeba) stąd ostatecznie zdecydowałem się na zmianę. Lynx to oczywiście Ryś jakby kto nie wiedział :D

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się już mocno związałem emocjonalnie z "Czarnym Rysiem" i poczułem pustkę :(, ale zdaję sobie sprawę z tego, że jedyną stała rzeczą w wszechświecie są nieustające zmiany. To nowe wyszło z pazurem :okey: , ale chyba wolałem wcześniejsze; może dlatego, że kojarzyło mi się z Bieszczadami.......

 

Też mi to przyszło z bólem ale jednak. Na pocieszenie Ci powiem, że ety będą miały charakter "przyrodniczy", również bieszczadzki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inspiracje przyrodnicze (skoro powstał już ten temat) będą dzięki chłopakom, którzy tworzą filmy z Bieszczad w technologii Timelapse, polecam oglądnąć i włączyć głośniki, muzykę chłopaki komponują własnoręcznie:

 

[media]

[/media]

[media]

[/media]

 

Panowie prowadzą też Fan Page na FB:

https://www.facebook...zczadyTimelapse

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednak za polsko brzmiącymi nazwami :]

Jak pisał Polski wielki klasyk : Polacy nie gęsi swój język mają !

Wojtku lud prawdę Ci powie - stara nazwa była dużo dużo lepsza !

 

 

Kolega mariusz dobrze mówi ! Polejcie Mu ! :D

idź na podbój świata anglojęzycznego!

dokładnie tak - podbij go polskim językiem :P

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.