Skocz do zawartości

[GIEŁDA] Kociołek Grainfather G40 z oryginalną chłodnicą przeciwbieżną Grainfather i dodatkami.


Rekomendowane odpowiedzi

Kociołek Grainfather G40 z oryginalną chłodnicą przeciwbieżną Grainfather i dodatkami.


Sprzedam kociołek Grainfather G40 z oryginalną chłodnicą przeciwbieżną Grainfather oraz innymi rzeczami, które były w komplecie. 
 
 
* Pojemność kociołka 45 Litrów, co daje możliwość zrobienia z warek nawet 38L gotowego piwa.
 
* Kosz pomieści nawet 13kg słodu dzięki czemu możemy spokojnie robić mocniejsze piwa.
 
* Kociołek ma dorobiony zawór kulkowy ze stali nierdzewnej co ułatwia np. zlewanie brzeczki do fermentora lub zlewanie płynów po dezynfekcji sprzętu.
 
* Przy chłodnicy zamontowany jest Grainfather Wortometer dzięki czemu możemy na bieżąco kontrolować temperaturę brzeczki podczas chłodzenia.
* Kociołek posiada wbudowane WIFI. Możliwe pełne sterowanie przez Aplikację telefoniczną oraz tworzenie i wysyłanie receptur z telefonu na urządzenia.
 
 
INNE:
 
Gwaranacja do 01.12.2024.
Przebieg: około 20 warek więc jeszcze na dotarciu.
Kupiony w sklepie TwójBrowar.pl
 
 
 
Dla niewtajemniczonych przesyłam link do opisu:
 
Kociołek w pełni sprawny.
 
Odbiór osobisty Toruń, Kowalewo Pomorskie lub wysyłka na półpalecie na mój koszt.
Mogę wystawić na Allegro lecz wtedy kupujący opłaca prowizje Allegro.
 
 
Cena 4500zł
 
Promocyjna cena do końca czerwca!
Zapraszam
 

  • Sprzedający
    Sven
  • Data
    2024.06.18
  • Cena
    4 500 zł
  • Kategoria

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.