Skocz do zawartości

Trasa Wrocław Żywiec, jak najlepiej dojechać


pszemas

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może podpowiedzieć jak najlepiej dojechać do Żywca z Wro? Konkretnie chodzi mi o Śląsk, Zjechać z A4 w Gliwicach na A1 i w Żorach na Bielsko (tak pokazuje gugiel) czy lepiej do Katowic i jedynką na południe przez Tychy Pszczynę Bielsko?

Będę jechał jutro (piątek 14go) w godzinach 12-13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojego pytania wnioskuję, że nie znasz aglomeracji śląskiej, czyli omijaj Katowice szerokim łukiem, bo się tam pogubisz, chyba, że masz dobry GPS (jak dla mnie daje rade tylko Sygic). Jeżeli nie musisz jechać inną trasą, to ta wyznaczona przez wujka google jest dobra. Ja w zeszłym roku jechałem przez Rybnik, Żory, Pszczynę, Bielsko i trasa była OK, tylko te RONDA WSZĘDZIE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź tak jak pokazuje wujek gugiel, nie pchaj się przez Katowice, w Tychach jest obecnie remont "jedynki" i ostatnio jak jechałem do Bielska to stałem 1,5 h w korku :( Wolę nadłożyć 20 lub 30 kilosów i jechać przez Żory.

Do zobaczenia w Żywcu :) "szerokiej" życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że teraz trasą 44 z Mikołowa trafisz w sam środek remontu S1. TomTom zeznaje, że na razie opóźnienia to tylko kilka minut ale odcinek remontowany jest długi. Co do przejazdu przez Katowice A4 to nie ma żadnego problemu i nie da się zgubić, trzeba się tylko trzymać prawej strony w okolicy CH Trzy Stawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednocześnie targeo pokazuje ostrzeżenia przed Pszczyną, i po włączeniu trasy najszybszej także pokazuje jak google trasę przez A1...

zobaczymy jak będzie, jadę przez A1, zaraz startuje, oczywiście pogoda się wali bo idzie weekend i trzeba zrobić trasę

wieczorem dla jadących w sobotę postaram się opisać utrudnienia, chyba że będę tak zaaipowany że nie będę w stanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym zjechać z A4 na A1, w Żorach zjechać na gierkówkę i jechać nią do Skoczowa, tam zjechać na Bielsko. Omijamy wtedy drogę Żory - Pszczyna - Bielsko, która do najprzyjemniejszych nie należy, no i aż do bielska jedziemy ładnym dwupasem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.