Skocz do zawartości

VII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 8-9 maja 2010


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... ja i rubezahl przywieziemy też piwka do degustacji

Zibi' date=' po takim anonsie aż zastanowiłem się co zabrać! ;)[/quote']

Mistrz Wena lubi mocne piwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz chyba się pospieszyć bo niewiele tego piwa tam się pojawi :) Więcej pewnie będzie na pokazie warzenia i degustacji 12 czerwca w Częstochowie. Zapraszam nie tylko na te i inne domowe piwa ale i na odbywający się też wtedy I Częstochowski Konkurs Piw a przynajmniej do wzięcia w nim udziału :)

Edytowane przez pioturek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie bo większość się zna juz ze spotkań , ja też mam zamiar być hehe i hyba stanę na srodku i będe wołał po kolei jak leci po nickach hehe ...pozdr

zibiego znajdziesz po czarnym kapeluszu awers zibi rewers piwo.org :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie bo większość się zna juz ze spotkań ' date=' ja też mam zamiar być hehe i hyba stanę na srodku i będe wołał po kolei jak leci po nickach hehe ...pozdr[/quote']

zibiego znajdziesz po czarnym kapeluszu awers zibi rewers piwo.org :)

a obok mnie będzie akebes i rubezahl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z sobotnich Warsztatów Piwowarskich na zamku w Leśnicy.

Przejechaliśmy z okolic Wałbrzycha Ja rubezahl i akebes z naszym kolegą muniem z Projektu Dobrych Smaków Polsko-Czeskich.

Impreza zorganizowana z rozmachem i świetnie przygotowana mogę się pokusić o sformułowanie że to najlepsza impra na tej szerokości geograficznej,przyjmując oczywiście że to moja 2 impreza piwowarska,+ dla marusi i jej ekipy.

Jestem zadowolony że poznałem innym piwowarów których znałem tylko z forum i oczywiście nowe doświadczenie piwowarskie w mojej że tak się wyrażę karierze piwowara domowego.

No i oczywiście niezliczona ilość smaków piwa.

Serdecznie dzięki dla akebesa i jego wuja za transport na imprezę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już wróciłem. Impreza jak już napisął ZIBI z rozmachem. Najważniejsze, że pogoda dopisała więc na zewnątrz browary miały okazję się wykazać. Było aż tak dobrze, że do Żywca musiały jechać w nocy samochody po piwo, żeby było na dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że imprezka świetna , to była moja pierwsza tego typu , poznałem ludzi których znałem tylko z piwo.org teraz wiem jak naprawdę wyglądają , wymiana paru zdań ( bezcenne) :D no i mnogość smaków piw , jestem troszke zszokowany tymi smakami , ale teraz wiem tak naprawdę jak ma smakować porządne piwo - mam odniesienie do swoich niby piw z brewkita ech szkoda mówić duży plus dla marusi za organizację ...pozdr wszystkich tych których poznałem osobiście i tych których jeszcze nie poznałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.