Skocz do zawartości

Browarek - wyszukiwarka piw w lokalach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

jest to mój pierwszy post i, jak się domyślam, niecodzienny wink.gif

Otóż chciałem Wam przedstawić aplikację, która pozwala na wyszukiwanie konkretnego piwa we wszystkich lokalach w wybranej odległości od użytkownika. Ma ona na celu pomóc w znalezieniu swojego ulubionego piwa nie tylko w swoim rodzimym mieście, ale i także w obcym, gdzie nie znamy zbyt wielu lokalów (apka jest połączona z mapami i potrafi zaprowadzić do lokalu).

Aplikację można bezpłatnie zobaczyć/ściągnąć tutaj:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.browarekapp.cenypiwa

 

Polecam link na Wykopie gdyby ktoś miał wątpliwości co do jakości ;) http://www.wykop.pl/link/2639371/stworzylem-wyszukiwarke-piw-w-lokalach/

Na ten moment aplikacja ma ponad 100 lokali wrocławskich i w najbliższej przyszłości będą dochodziły kolejne miasta tak więc proszę się nie denerwować jeżeli ktoś jest spoza Wrocławia - niedługo tam będziemy smile.gif

Wszelkie uwagi mile widziane - cały czas wre praca nad rozwojem bazy jak i prowadzone są rozmowy z multitapami (specjalnie dla nich przygotowana jest osobna aplikacja pomocnicza pozwalająca na samodzielne zarządzanie aktualną ofertą). W najbliższym czasie planowane są kolejne opcje - m.in. happy hours (w konkretnych przedziałach czasowych będą pokazywane niższe ceny na wybrane trunki). Tyle mogę uchylić rąbka tajemnicy wink.gif

Zapraszam do dyskusji - rozmowy kształcą, a w tym konkretnym przypadku kształcą przyszły kształt aplikacji. W końcu jest ona zrobiona dla Was, więc liczę na Wasze uwagi, by uczynić apkę jeszcze lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.