Skocz do zawartości

[Docent] 5 urodziny PolskieMinibrowary.pl


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

5UrodzinyPMPomysł na tę imprezę był prosty – gratisowe piwo od czołowych polskich rzemieślników dla czytelników i widzów strony PolskieMinibrowary.pl. Stronę założyłem 5 lat temu i właściwie odmieniło to moje życie. Dzięki swej aktywności na krajowej piwnej scenie poznałem setki świetnych ludzi. Teraz chciałem się odwdzięczyć i dzięki wspaniałej postawie polskich rzemieślników umożliwić świętowanie przy gratisowym piwie. To niesamowite ale wszyscy do których zwróciłem się o urodzinową beczkę piwa zgodzili się ją dostarczyć. Mieliśmy zatem Simcoe Pils od Widawy, Viva la Vita oraz Imperium Atakuje od Pinty, Wędzone Żytnie AIPA od Nepomucena, Oyster Kiss od Piwnego Podziemia, Pacific Pale Ale od Artezana, Hey Now od Pracowni Piwa, w końcu Violettę Vanillas od Hopium, które było piwem-nagrodą w konkursach wiedzy o polskim crafcie. Specjalne podziękowania należą się dla Rafała i Masona z Jabeerwocky, którzy świetnie ogarnęli logistykę, użyczyli kranów dla urodzinowych beczek no i zrobili extra videozajawkę. W końcu wyjątkowe podziękowanie dla Marleny, która mocno mnie wspierała w przygotowaniach do tej imprezy. Dziękuję też za wszystkie prezenty, które otrzymałem. Naprawdę się tego nie spodziewałem, jesteście wspaniali! A za rok, mam nadzieję, widzimy się na 6 Urodzinach PolskieMinibrowary.pl!

L1750580L1750563L1750567L1750570L1750574L1750583L1750584L1750587L1750594L1750596L1750605L1750600L1750609L1750610L1750606L1750612fot. Multitap Crawlb.gif?host=polskieminibrowary.pl&blog=14

Wyświetl pełny artykuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.