Jump to content

Spotkanie Piwowarów podczas XIII Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich i VII Festiwalu Dobrego Piwa, 11 czerwca 2016 - zapisy na koszulki


Marusia

Recommended Posts

11 czerwca 2016 odbędzie się już 13-ste spotkanie piwowarów domowych - degustujemy swoje wyroby, wymieniamy doświadczeniami, zawieramy nowe znajomości, w tym już od 7 lat w ramach Festiwalu Dobrego Piwa. Od lat w Spotkaniu uczestniczy około 100 piwowarów domowych z całej Polski - ilu Was będzie w tym roku?

W tej edycji Spotkanie Piwowarów odbędzie się tam, gdzie rok temu była wystawa - za stoiskami Browarów Wrocławia i okolic - w pomieszczeniu promenady Stadionu Wrocław. Zamierzamy udostępnić pomieszczenie na spotkanie zamknięte już od godziny 13.00. O godz. 16.30 na spotkanie będą mieli wstęp uczestnicy Festiwalu, w ograniczonej liczbie, wpuszczanych w systemie zmianowym.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest zaopatrzenie się w minimum 5 litrów piwa własnej produkcji.

Jak co roku każdy z Piwowarów otrzyma Warsztatową Koszulkę Okolicznościową, prawdopodobnie do tego jeszcze się znajdzie jakiś inny atrakcyjny gadżet – niespodzianka. W ramach unowocześnień w domu i zagrodzie zamiast wpisywania nicków na forach internetowych prosimy o

wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego – klik.
 

Osoby, które wypełnią formularz pojawią się w tym arkuszu – klik.


UWAGA! Jeśli jest Was dwóch/dwoje lub więcej piwowarów i chcecie koszulkę dla każdego, to na każdego przypada 5 litrów piwa jako wpisowe i każdy wypełnia formularz osobno.

UWAGA! Uprasza się o nie mnożenie sztuczne dodatkowych piwowarów – koszulki są robione z pieniędzy pozyskanych od sponsorów, jest ich (tych pieniędzy) organiczona ilość.

Można będzie zamawiać dodatkowe koszulki odpłatnie – cena 30-35 zł (dokładnie podam, jak już będę miała konkretną ofertę na produkcję koszulek).

 

Osoby, które się zapiszą po 25 maja nie mają gwarantowanego rozmiaru koszulki, bo zamóœić je trzeba odpowiednio wcześniej :-)

Edited by Marusia
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jest już 71 osób - przypominam, że 24 maja (wtorek) zbieram dane i zamawiam koszulki, zatem kto się zgłosi po tym terminie dostanie koszulkę w takim rozmiarze, jakie będą w zapasie, czyli niekoniecznie w swoim :)

Link to comment
Share on other sites

To oznacza, że przynosząc 10 swoich piwek 0,5l możesz wprowadzić na spotkanie jedną osobę towarzyszącą. Z tego co pamiętam z poprzednich lat osoba towarzysząca nie otrzymuje koszulki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.