Skocz do zawartości

Sklep Marxam Brewing- wysyłkowo


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Jeśli zależy Wam na czasie w którym otrzymujecie swoje online'owe zakupy omijajcie marxam szerokim łukiem.

Ja zrobiłem zamówienie za kilka stów i specjalnie dobierałem artykuły tak żeby przy nich było [48h] bo zależało mi na czasie...

 

Zamówienie złożyłem 20 lipca rano, czyli niemal 3 tygodnie temu.... i nadal nie mam w domu zamówionych surowców i sprzętu.

 

Na początku, po kilku dniach ciszy odezwałem się do nich i dowiedziałem się że nie zapłaciłem za towar. Oczywiście przelew przez payu przeszedł może 5 minut po zakupach. Sam musiałem wyjaśnić sytuacje, przelew się gdzieś przyciął i wystarczyło zeby pracownik sklepu coś tam kliknął, po kilku dniach, po mojej interwencji - w końcu kliknął.

 

Potem były dni młodzieży w KRK, i ktoś mi napisał - że nie pracują z tego powodu. Rozumiem ze miasto było ogrodzone betonowym murem i kurierzy nie kursowali a siedziba firmy pewnei jest na frańciszkańskiej 5 po sąsiedzku z apartamentem papieskm. :)

 

Od zakończenia ŚDM minęło już sporo czasu i ładnych wakacyjnych dni i widzę że status zamówienia zmienił się na wysłane, fanie, wreszcie! tylko nawet nie wiem jaką firmą kurierską o nr listu nawet nie wspomnę.

 

Kontakt z obsługą sklepu średni... o każdą informacje np o opóźnieniu klient musi się prosić.

 

Pozdrawiam, MMR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zupełnie odmienne doświadczenia i teraz tylko z ich oferty korzystam. Żeby nie czekać na przelewy to zaraz po zakupach przesyłam potwierdzenie przelewu i jak nie było jeszcze kuriera to wyślą tego samego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zupełnie odmienne doświadczenia i teraz tylko z ich oferty korzystam. Żeby nie czekać na przelewy to zaraz po zakupach przesyłam potwierdzenie przelewu i jak nie było jeszcze kuriera to wyślą tego samego dnia. 

 

 

no proszę!!!  może jakoś pechowo trafiłem, a może Krakowiacy mają pierwszeństwo :D

 

Z ostatniej chwili ~ przesyłka dojechała !!! (19 dni od zamówienia i zapłacenia) i jest w niej wszystko to co zamówiłem.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

    powodem, przez który zamówienie było przez ten czas wstrzymane w realizacji, był jak sam Pan zauważył brak wpłaty. Zweryfikowanie wpłaty wymagało interwencji w PayU. Do tego momentu zamówienie widniało u nas jako nieopłacone. Akurat weryfikacja płatności, złożyła się w czasie z ŚDM i utrudnienia z obsługą kurierską były do przewidzenia i nie mieliśmy na nie wpływu.  Od momentu telefonicznego kontaktu Pana z nami, wymiana informacji przebiegała sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

    powodem, przez który zamówienie było przez ten czas wstrzymane w realizacji, był jak sam Pan zauważył brak wpłaty. 

Zweryfikowanie wpłaty wymagało interwencji w PayU. Do tego momentu zamówienie widniało u nas jako nieopłacone. Akurat weryfikacja płatności, złożyła się w czasie z ŚDM i utrudnienia z obsługą kurierską były do przewidzenia i nie mieliśmy na nie wpływu.  Od momentu telefonicznego kontaktu Pana z nami, wymiana informacji przebiegała sprawnie.

 

Oj, nie nie, moja wpłata była już 20 lipca, nawet nie pięć minut po złożeniu zamówienia - wysłałem Wam screeny i dowód tej wpłaty.... pisaliście "wpłata nie dotarła, pozdrawiamy". Musiałem sam interweniować i wyjaśniać w PAYU . Gdzie mi wytłumaczyli co i gdzie musicie kliknąć żeby wpłata przeszła na Wasze konto... echh, 

 

SDM skończyły się, poczekałem jeszcze tydzień i koniec końców, mimo opóźnienia - przyszło to czego potrzebowałem wiec sprawa zamknięta.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.