Jump to content

Nie Tylko O Piwie… Ceny piw rzemieślniczych w Polsce i Chmiel – Świat Piwa.


Artur Molenda

Recommended Posts

W czwartym odcinku moim gościem był Piotr Wysocki właściciel hurtowni i sklepu Chmiel – Świat Piwa. Piotr jest wielkim fanem dobrego piwa, a w szczególności belgijskich specyfików, jak i polskich piw rzemieślniczych. Od kliku lat prowadzi sklep i hurtownie, która zaopatruje wiele różnych pubów i punktów gastronomicznych w różnych zakątkach województwa zachodniopomorskiego i Wielkopolski. Oprócz tego jest sponsorem Szczecińskiej Ligi Piwowarów i różnych innych inicjatyw związanych z piwem i piwowarstwem.

 

Razem z Piotrem dyskutujemy na temat postu Bartka Napieraja z AleBrowar, który pojawił się 18 października na fejsbuku. Post ten wywołał sporą, ciekawą i miejscami gorącą dyskusję. Brzmiał on tak: „Ile powinno kosztować piwo rzemieślnicze? Dajcie znać jakie są wasze opinie. Bardzo mnie to ciekawi, a osobiście uważam że mamy najtańsze lub jedne z najtańszych piw rzemieślniczych w Europie. Chciałbym to skonfrontować z ciągle się powtarzającą się teza, że piwo jest za drogie”. W drugiej części podcastu rozmawiamy o firmie Piotra Chmiel – Świat Piwa. Nie zdradzamy kulisów prowadzenia tego typu działalności lecz skupiamy się na temat asortymentu sklepu i potrzeb klientów odwiedzających punkt.

Zapraszam do wysłuchania podcastu.

Edited by Artur Molenda
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.