Jump to content

Zbiórka na domy dziecka


fundacccja1

Recommended Posts

Witam wszystkich,

To będzie nietypowe ogłoszenie o charakterze non  profit.  Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to  temat odrobinę inny niż zwykłe dyskusje na forum.

Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeżeli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w nagrodę wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy.  Wszystkie szkolenia pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja.  W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom 

W poprzednich latach szkolenia wygrały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts.  Ciekawe było to, że prezentowano niezwykle oryginalne działania charytatywne: od przedstawień teatralnych przez wycieczki i zielone szkoły po treningi sportowe. Nie jedynie dotacje na konto domu dziecka. 

Jeżeli jakiś aktywista NGO nie ma możliwości przesłać swojej kandydatury w najbliższej rundzie programu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co roku.  

Zapraszamy,

Rafal

PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Witam serdecznie,

To jest krótkie zaproszenie o charakterze non  profit.  Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat odrobinę z boku tematyki tego forum.

Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję oferuje liderom charytatywnym  uczestnictwo w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To projekt szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują projekty związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne  – wszystkich, którzy działają społecznie. Cały program finansuje nasza fundacja.  W naszym serwisie www dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo 

Kursy realizujemy w rejonie Katowic, ale wszystkie posiłki i hotel i ewentualne koszty benzyny czy komunikacji publicznej także pokrywa nasza Fundacja. 

Jeśli chętny wolontariusz nie zdąży brać udział w zajęciach w zimowej odsłonie akademii, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.  

Z pozdrowieniami,

Rafal

PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.