Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich piwowarów!

 

Moja ksywa to Groszek i jestem założycielem Lubelskiego Browaru Domowego - Na Wyżynie. W pracach wspomaga mnie Małżonka, która jest autorem logo naszego browaru oraz twórcą wspaniałych etykiet dla naszych piw.

 

Nasz browar to młodziutka inicjatywa. Za nami dwie warki. Warzymy na niechmielonych ekstraktach, ponieważ chcemy promować ten sposób jako alternatywę dla osób zabieganych i zapracowanych. Oczywiście nie wykluczamy w naszej produkcji zacierania czy zaparzania słodów.

 

Drugim celem jaki sobie postawiliśmy to promocja regionu czyli pięknej Lubelszczyzny. Nasze kolejne warzone piwa będą nazewnictwem nawiązywać na przykład do nazw geograficznych, miejsc, wydarzeń itd. Dla przykładu najbliższa warka będzie dotyczyć piwa które nazwaliśmy "Łąki nad Ciemięgą" i nawiązuje do naszych wiosennych pieszych wycieczek Doliną Ciemięgi...

 

W przyszłości chcielibyśmy otworzyć lokalny browar ale to już inna historia :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, pozazdrościć małżonki :beer:

A dziękuję :P Niedługo postaram się wrzucić fotki z butelczynami. Tutaj zdjęcie z piwkiem z pierwszej warki http://www.piwo.org/topic/22952-browar-na-wyżynie/?p=429834

Edited by Groszek z Lublina
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.