Jump to content

Nowy nabytek na forum

Recommended Posts

Cześć Wszystkim!

Jestem Łukasz, obecnie 27 lat, rocznikowo 28. Craftem i piwem rzemieślniczym interesuje się od 2014 roku. Z roku na rok próbowałem co raz to odważniejszych styli, rok 2017 był dla mnie rokiem pełnym odkryć i degustacji, wtedy naprawdę się rozwinąłem i w pełni dałem porwać piwnemu światu :)

Wziąłem udział w dwóch szkoleniach, Sensorycznym oraz Warzenia Piwa właśnie w 2017 roku. Nigdy nie myślałem poważnie o warzeniu piwa, ale dostałem zaproszenie na kurs od Żony (kochana Żonka :3 ) i zakochałem się w domowym piwowarstwie. 

Obecnie na koncie mam dwie warki własnego piwa, w ten weekend biorę się za trzecią, tym razem 100% według własnego przepisu. Bez ryzyka nie ma zabawy :)

Korzystam z untappd, zapraszam do znajomości, mam tam mało kontaktów więc z chęcią poszerzę grono:

https://untappd.com/user/Kaingorn

Mam nadzieję, że dużo się tutaj od Was nauczę i załapię zajawki na nowe warki piwa!

Szkolenia fajna sprawa, można pogadać o różnych stylach, ale głównie degustować jakieś ciekawostki. Mi się na pierwszym szkoleniu udało spróbować Oyster Stouta, byłem pozytywnie zaskoczony. Na drugim szkoleniu zakochałem się w piwach browaru Rockmill, zaserwowali Tripple IPA - Juicy Symphony :3