Skocz do zawartości

Rama drzwi szklanych, witryna chłodnicza liebherr 3602


maniek929

Rekomendowane odpowiedzi


Witam, szukam profili do zrobienia ramki drzwi witryny chłodniczej. Obecba ramka rozpada się w rękach, szukałem po necie ale ciężko coś znaleźć.
Pacjent liebherr 3602,
grubość szyby 26mm
szyna montażowa uszczelki 5mm 20240410_070352.thumb.jpg.7180c16adf3fe76a5e0a61529bbc1a52.jpg
 
Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anteks profile do szaf nie podpasują pod uszczelkę, a tę mam już nowa zakupioną.

Jedyne wysypisko gdzie mogę znaleźć agd to Pszok, a tak raczej nie odaprzedadzą.
Zaprzyjaźniony złom gdzie dzwoniłem, mówili że wieki witryn chłodniczych nie widzieli. A ze zwykłej się nie nad, bo posiadam szklane drzwi i chciałbym żeby takie zostały.

Pytałem w dwóch barach i trzech "ciastkarniach" nie bardzo chcieli pomoć, lub dać namiary na jakiegoś serwisanta.

Myślałem że może ktoś z forum obraca się w kręgach lodówek/chłodziarek itp.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, maniek929 napisał(a):

@anteks profile do szaf nie podpasują pod uszczelkę, a tę mam już nowa zakupioną.

Jedyne wysypisko gdzie mogę znaleźć agd to Pszok, a tak raczej nie odaprzedadzą.
Zaprzyjaźniony złom gdzie dzwoniłem, mówili że wieki witryn chłodniczych nie widzieli. A ze zwykłej się nie nad, bo posiadam szklane drzwi i chciałbym żeby takie zostały.

Pytałem w dwóch barach i trzech "ciastkarniach" nie bardzo chcieli pomoć, lub dać namiary na jakiegoś serwisanta.

Myślałem że może ktoś z forum obraca się w kręgach lodówek/chłodziarek itp.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
 

Może firmy które robia stolarkę aluminiową lub firmy które wykonują reklamy/kasetony reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak 2 lub 3 połączone profile ze sobą.

https://epdm.sklep.pl/sklep/profil-aluminiowy-pod-uszczelke-omega-anodowany/

 

Do tego  profil zamknięty kwadrat, i profil L.

I połączyć to nitami, klejem.

Bo tak to wygląda wg mnie lecz mogę się mylić. Pomiędzy widać nawet podwójna grubość profili

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.