Jump to content

Patent na suszarkę do butelek


Recommended Posts

Witam Koleżeństwo Piwowarskie ! Myślałem , kombinowałem , wybrałem się do zamrażarki po kuraka na obiad - i eureka ! mam suszarkę do butelek ! Półki w zamrażarce są w formie koszyków z kratownicy - wystarczy je odwrócic i jest suszarka - a kurak do rosołu gratis ;-)

 

ps chciałem dołączyc fotkę ale jakos "nie wchodzi"

Edited by MSB_XIII
Link to comment
Share on other sites

przyznam że ciekawy pomysł :okey: i prosimy o zdjęcia;)

 

ja pomyślałem żeby położyć rower pionowo... butelki główkami w dół między szprychy..kręcić kołem można dowolnie, jak sie zachce, w prawo i w lego ;)

mamy wtedy taki efekt suszenia cyrkulacyjnego :)

 

..gorzej jak wciągnie butelke w łańcuch.. :o

 

projekt takowego suszenia i jego beta testy, będą przeprowadzone wkrótce..(jak za dużo piwa wypije..) więc może jeszcze dziś? :/

Edited by daniooo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Ja zrobiłem suszarkę na podstawie zdjęć z linka które ktoś kiedyś umieścił tu na forum. tu kilka zdjęć https://picasaweb.google.com/lh/photo/lCQLudeggMT31TdJhmrLbdMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink jeśli chodzi o ekonomie to bardzo tanio. Rurka PCV 1000mm 5 złotych, wkręty uniwersalne 45mm 12-15 sztuk, wkręty 90mm lub 120mm od 20-40 sztuk w sumie z 8 złotych, a deski na stojaki to każdy w domu znajdzie. Na wkręty nakładamy pocięty wężyk silikonowy aby butelki się ładnie trzymały - ma to zaletę bo po zdjęciu łatwo można je umyć i zdezynfekować.

Link to comment
Share on other sites

Ja zrobiłem suszarkę na podstawie zdjęć z linka które ktoś kiedyś umieścił tu na forum. tu kilka zdjęć https://picasaweb.go...feat=directlink jeśli chodzi o ekonomie to bardzo tanio. Rurka PCV 1000mm 5 złotych, wkręty uniwersalne 45mm 12-15 sztuk, wkręty 90mm lub 120mm od 20-40 sztuk w sumie z 8 złotych, a deski na stojaki to każdy w domu znajdzie. Na wkręty nakładamy pocięty wężyk silikonowy aby butelki się ładnie trzymały - ma to zaletę bo po zdjęciu łatwo można je umyć i zdezynfekować.

Link jest OK?

Link to comment
Share on other sites

 

Dokładnie - przepraszam za pomyłkę !!!

 

 

Poprawny link : https://picasaweb.google.com/ajerkuchy/SuszarkaDoButelekSamorobka?authuser=0&feat=directlink

Edited by Lusterko87
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.