Skocz do zawartości

Spotkanie piwowarów w Dolinie Baryczy.


jacer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

#$&@%# :monster:

 

PKP wywinęło mi numer i zlikwidowało połączenia z Wrocka do Milicza - pierwszy pociąg jest po 13.00 :roll:

 

Mam zatem pytanie, czy nie jedzie ktoś z Wrocka/przez Wrocek/autostradą A4 od strony Legnicy i ma miejsce w aucie na kobietę 166cm/61kg + rower? Jeśli nie, to będę miała niezły kłopot (a raczej Slavoy, jak mu auto zabiorę). No, ale piwa już Jacerowi wysłałam, zatem muszę podążać ich śladem - nie dam się obgadywać za plecami ;)

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo fuck. Wykrakałaś.

 

 

Jadą, z Wrocławia ponad 2 godziny :ble:

Zresztą, jeszcze 2 miechy, co tego czasu mogą zlikwidować ten pociąg, albo zdecyduję się jechać w piątek... zobaczymy.

 

Może do Trzebnicy jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo fuck. Wykrakałaś.

 

 

Jadą, z Wrocławia ponad 2 godziny :ble:

Zresztą, jeszcze 2 miechy, co tego czasu mogą zlikwidować ten pociąg, albo zdecyduję się jechać w piątek... zobaczymy.

 

Może do Trzebnicy jakoś?

A może pociągiem do Żmigrodu a dalej pedałowanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo fuck. Wykrakałaś.

 

 

Jadą, z Wrocławia ponad 2 godziny :ble:

Zresztą, jeszcze 2 miechy, co tego czasu mogą zlikwidować ten pociąg, albo zdecyduję się jechać w piątek... zobaczymy.

 

Może do Trzebnicy jakoś?

A może pociągiem do Żmigrodu a dalej pedałowanko?

 

Dla chcącego nic trudnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zatem pytanie, czy nie jedzie ktoś z Wrocka/przez Wrocek/autostradą A4 od strony Legnicy i ma miejsce w aucie na kobietę 166cm/61kg + rower?

Ja z Agnieszką jedziemy z Wrocławia :D Planujemy wyjechać koło 7:30 - mam nadzieję, że 1,5h wystarczy, żeby dotrzeć do Milicza. Także jak Ci to pasuje to jakoś się zmieścimy w naszym niedużym aucie :)

Edytowane przez somek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zatem pytanie, czy nie jedzie ktoś z Wrocka/przez Wrocek/autostradą A4 od strony Legnicy i ma miejsce w aucie na kobietę 166cm/61kg + rower?

Ja z Agnieszką jedziemy z Wrocławia :D Planujemy wyjechać koło 7:30 - mam nadzieję, że 1,5h wystarczy, żeby dotrzeć do Milicza. Także jak Ci to pasuje to jakoś się zmieścimy w naszym niedużym aucie :)

 

Dzięki za propozycję, ale czy w Waszym małym aucie zmieści się też ROWER? :) Jeśli tak, to oczywiście chętnie się dopakuję:)

 

Anteks, czy ja wyglądam, lub kiedykolwiek wyglądałam na sportowca? Jeżdżę rozrywkowo w celu uzyskania pragnienia na piwo ;) Dojazd ze Żmigrodu do Milicza wykluczył by mnie z dalszej wycieczki, nie wspominając o wczesnej porze dnia (nie cierpię wczesnej pory dnia :D)

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuli będzie jechać koło Żmigrodu, tylko czy ma bagażnik na rower?

 

Anteks, rozczaruje Cię. Koszulki już są :D

 

Będę jechał przez Rawicz ok. 8.00 i Żmigród 8.15-8.20. Bagażnik mam ale muszę wiedzieć dziś do 15.00 czy zapiąć uchwyt na rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pociąg z Wrocka przyjeżdżający do Żmigrodu 8:36. Jeśli Somek nie potwierdzi możliwości dokooptowania roweru do fury to oczywiście jestem bardzo zainteresowana - do 15 się to na pewno wyjaśni. Kuli, podaj mi proszę swój nr tel. na PW, bo po ostatniej utracie komóry do tej pory nie odzyskałam wszystkich kontaktów.

 

Edit: Aaaaa, już się Somek wpisał - no to jadę z Somkiem:) Somek proszony o podanie numeru telefonu w celu ustalenia szczegółów - we Wrocku zanocuję, zatem oczywiście dotrę gdzie trzeba:)

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.