Skocz do zawartości

Spotkanie piwowarów w Dolinie Baryczy.


jacer

Rekomendowane odpowiedzi

Można swoje, wypożyczalnie są. I jest mnóstwo szperaczy, którzy handlują rowerami i podobno też można wypożyczyć. Ale wiadomo, co swoje to swoje.

 

I uwaga. Trasa Milicz- Grabownica-Milicz to ok. 20km. Ale pięknymi terenami, wśród śpiewu ptaków. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja może uaktualnię:

1. Kuli - kajak

2. slotish - ?

3. uups - kajak

4. Przemo +3 - rower

5. Maciej+? - kajak

6. josefik+1 - kajak

7. Marusia - rower

8. somek+1 - kajak

9. Piotrek

10. jacer

Edytowane przez przemo70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę z drugą połową czyli 2 szt.

 

Mam mieszane uczucia - cieszyć się, że nie będę jedyną osobą odmiennej płci, czy wręcz odwrotnie :D;)

 

Ja jeszcze nie wiem, czy Slav zareflektuje na spotkanie, właściwie to on jeszcze o nim nawet nie wie... Dam znać niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie Marusia nie bój, będzie josefik ze swoją, będzie somek, bedzie Przemo.

 

Dziś znów pokonałem trasę spływu. Ludzi na rzece jak mrówków. Jest coraz piekniej, bo zaczyna kwitnąć kniec błotna http://pl.wikipedia.org/wiki/Knieć_błotna

 

Płynie się pomiędzy kwiatami.

 

Kto jeszcze nie zarezerwował terminu, niech rezerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może uaktualnię:

1. Kuli - kajak

2. slotish - kajak

3. uups - kajak

4. Przemo +3 - rower

5. Maciej+? - kajak

6. josefik+1 - kajak

7. Marusia - rower

8. somek+1 - kajak

9. Piotrek

10. jacer

 

Przepraszam, że się nie odzywałem. Ja się piszę na kajak, z tym, że jadę sam a więc popłynę jak znajdzie się ktoś również bez drugiego wioślarza. Na dniach zarezerwuje pokój i ostatecznie potwierdzę własny udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może uaktualnię:

 

4. Przemo +3 - rower

7. Marusia - rower

 

 

Przemo, te +3 to małżonka i przychówek? Dzieci w jakim wieku? Będziecie jechać wyczynowo, czy rozrywkowo-krajobrazowo? Bo w razie pierwszej opcji to chyba zostanę gdzieś na leżaku z piwem :D

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie opcja rozrywkowo-krajobrazowa jest najlepsza, nie widzę opcji wyczynowej, bo te 20km to popierdułka jest, a nie wyczyn ;) +3 to żona oraz syn 8lat /jedzie swoim rowerem/ i córka 4 lata /opcja siodełkowa/. Jacer nam zrobi ładną mapę z info o której i gdzie będą aktualnie przebywać "sikający do rzeki" ;) a "kolarze-zawodowcy" czyli my, będziemy tak kombinować, żeby się razem zameldować na grubsze nasiąkanie w knajpie :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kolarze-zawodowcy" czyli my, będziemy tak kombinować, żeby się razem zameldować na grubsze nasiąkanie w knajpie :beer:

 

Plan jest taki, że kolarze będą oczekiwać wodniaków przy jazie Sławoszowice. Bedziemy im machać z daleka i patrzeć aby nie fikneli kozła przez jaz :D Stąd udamy sie wszyscy razem do Parkowej, pieszo/rowerowo, wzdłuż Młynówki.

Co do jedzonka to planuje zakupić karpie, które w całości sobie zgrilujemy w folii, do tego jakies mięcho. Kiełbas nie przewiduję, może jakieś szaszłyki.

 

Napiszcie, na co macie ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzmy głosy

 

1. Kuli - kajak

2. slotish - ?

3. uups - kajak

4. Przemo - rower

5. Maciej - kajak

6. josefik - kajak

7. Marusia - rower

8. somek+1 - kajak

9. Piotrek

10. jacer

11. uups +1 kajak

 

tak jak deklarowałem się wcześniej oczywiście będe ...pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacer, która z proponowanych lokalizacji noclegowych jest najbliższa miejsca imprezowania, tak, żeby się można było doczołgać w razie dużego zmęczenia (jazdą rowerem oczywiście :D;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można swoje, wypożyczalnie są. I jest mnóstwo szperaczy, którzy handlują rowerami i podobno też można wypożyczyć. Ale wiadomo, co swoje to swoje.

 

I uwaga. Trasa Milicz- Grabownica-Milicz to ok. 20km. Ale pięknymi terenami, wśród śpiewu ptaków. :D

Słyszałem że sporym powodzeniem cieszą się wycieczki na rowerkach bez siodełek z jazdą wśród ptaków. ;) Trochę rowerzystom zazdraszczam, mi pozostaje jedynie opcja kajaka bez wioseł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w Hotelu Pałacowa, 70m od Restauracji Parkowa.

 

Oczywiście można przyjechać w piątek, co by rano w sobotę wstać skoro świt i ... na wyprawę. ;)

 

W piątek można tez coś zrobić. ;)

Edytowane przez jacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Skorzystamy z usług sprawdzonej firmy Kumak. http://www.kumak.eu/ Gość przywozi i zabiera sprzęt. Niczym się nie interesujemy.

Ja trochę muszę bo jest opcja wypłynięcia w piątek. I jakoś ten kajak w sobotę czy w niedziele muszę odebrać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek można tez coś zrobić. ;)

Właśnie dlatego przyjadę w sobotę, żeby być w stanie wsiąść na rower bez potrzeby targania zapasów płynów na niedopuszcenie do kaca :D Jakiś planowany czas wyjazdu wycieczki rowerowej? Z tego co widzę mam ciapąg, co przyjeżdża ok. 9.30 do Milicza.

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem start wszystkich o 9.00. Znając życie to się opóźni. Miejsce startu parking przed Parkową.

 

Nawet nie wiedziałem, że jeszcze pociągi do nas jadą. :D

 

Jadą, z Wrocławia ponad 2 godziny :ble:

Proszę o oficjalne przesunięcie startu rowerami, chyba, że nadgonię, ale wątpię :D

 

Zresztą, jeszcze 2 miechy, co tego czasu mogą zlikwidować ten pociąg, albo zdecyduję się jechać w piątek... zobaczymy.

 

Slavoy wstępnie deklaruje, że nie jedzie, będzie odpoczywał po koncercie Amon Amartha (no i ode mnie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.