Skocz do zawartości

piwo z Biedronki :)


Gawon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie wiedziałem gdzie napisać za bardzo,dzisiaj wpadłem na śniadanie do dyskonta dla biedaków tak zwanej biedry ,rzuciło mi się w oczy piwo w pancernym opakowaniu którego unikam jak ognia,o dziwo na cenę nie spojrzałem,stało go dość sporo na paletach jakiś plakat doklejony że coś o zbożach i regionach,a nazwa jego Grodzkie niefiltrowane 5.2% i powiem szczerze jak na mój niezbyt koneserski gust naprawdę niezłe piwo,może troszkę mało gazowane ale naprawdę fajne.

bez porównania z piwopodobnymi produktami typu Lech,Tyskie idt. itp.

próbował ktoś ,jak nie to zachęcam i liczę że się podzieli spostrzeżeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie wiedziałem gdzie napisać za bardzo,dzisiaj wpadłem na śniadanie do dyskonta dla biedaków tak zwanej biedry

Dobieraj staranniej słowa bo możesz kogoś urazić...

 

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie wiedziałem gdzie napisać za bardzo,dzisiaj wpadłem na śniadanie do dyskonta dla biedaków tak zwanej biedry ,rzuciło mi się w oczy piwo w pancernym opakowaniu którego unikam jak ognia,o dziwo na cenę nie spojrzałem,stało go dość sporo na paletach jakiś plakat doklejony że coś o zbożach i regionach,a nazwa jego Grodzkie niefiltrowane 5.2% i powiem szczerze jak na mój niezbyt koneserski gust naprawdę niezłe piwo,może troszkę mało gazowane ale naprawdę fajne.

bez porównania z piwopodobnymi produktami typu Lech,Tyskie idt. itp.

próbował ktoś ,jak nie to zachęcam i liczę że się podzieli spostrzeżeniami

Biedronka ma całkiem dobrą ofertę np. owoce w miare dobre ceny czasem lubie tam wpaść ,raczej nie po piwo . Pozdrowienia dla reszty,, biedaków''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobieraj staranniej słowa bo możesz kogoś urazić...

Jeśli tak się stało przepraszam najmocniej nie miałem takiego zamiaru,tak jak pisałem sam chodzę tam bez kompleksów,chodziło mi o to że Kaczyński kiedyś tak powiedział,a fakt jest faktem że mają tam sporo fajnych rzeczy które robione są przez znane firmy specjalnie pod "stonkę" do tego są tańsze ,a niektóre jak dla mnie lepsze niż w "oryginale"

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/biedronka-dla-biednych-starczy-spojrzec-jakie-bryki-podjezdzaja,165200.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wydaje mi się, że celowano nazwą pod Grodziskie, o którym ostatnio coraz głośniej. Piwo całkiem niezłe, oczywiście w kategorii koncerniaków. Rzeczywiście jest lekko gazowane, taka troszkę nowość :D Ale robię zakupy codziennie w Biedrze, więc co ja tam mogę wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bieda tak do tyłka zajrzała że sam piwo muszę robić,śniade w biedrze (bo akurat o bok ma teraz robot,e,tak to i obiad i kolacja by była grana) kupuję to i piwo mogę ,cóż czytają na BB wychodzi że jestem wykastrowany smakowo chyba ale na grilla zgrzewkę zabieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wydaje mi się, że celowano nazwą pod Grodziskie, o którym ostatnio coraz głośniej. Piwo całkiem niezłe, oczywiście w kategorii koncerniaków. Rzeczywiście jest lekko gazowane, taka troszkę nowość :D Ale robię zakupy codziennie w Biedrze, więc co ja tam mogę wiedzieć :)

Puściłeś wodze fantazji :P

ps Gdzie o Grodziskim coraz głośniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się tym razem z Anteksem ;)

 

chodziło mi o to że Kaczyński kiedyś tak powiedział,

no powiedział ale mało kto czytał lub słuchał co powiedział dokładnie:

(niestety ale będę prostował w takich sytuacjach)

 

"Oczywiście moglibyśmy iść do Biedronki, ale Biedronka, to jest jednak sklep dla najbiedniejszych. Poszliśmy do sklepu przy osiedlu, który jest wygodny, gdzie z łatwością można kupować, takiego sklepu, z którego chociażby z pośpiechu ludzie muszą korzystać - tłumaczył Kaczyński wybór miejsca.

 

Zakupy w dyskoncie nie są niczym uwłaczającym. Uwłaczające jest takie traktowanie Polaków przez obecnie rządzących. Wiem, że nigdy nie będzie tak, aby wszyscy mieli dostęp do produktów z najdroższych delikatesów, ale chodzi o to, by mogli mieć wybór. Czas, aby państwo dbało o swoich obywateli. Czas mówić prawdę i podejmować odważne decyzje"

 

Prawda jest taka że tak świat jest skonstrułowany są sklepy, produkty, samochody, domy dla uboższych i bogatszych - kto temu zaprzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawon ja cię nie rozumiem...

mam problemy z Polską składnią,a czego konkretnie to Ci jasno wytłumaczę

 

że by było jasne,dla mnie biedronka jest normalnym sklepem ,jeśli bym miał blisko domu chodził bym tam normalnie na zakupy,twierdzenie że dla najbiedniejszych jest hmmm sam nie wiem,w małych sklepach osiedlowych jest raz że mniejszy wybór ,dwa że te same rzeczy często drożej

 

ale nie o to chodzi w temacie i jeszcze raz Przepraszam jak ktoś się poczuł urażony

 

 

Fakt w pierwszej chwili morda mi się ucieszyła bo myślałem że to reaktywacja Grodziskiego ,a niestety nie piłem go bo nawet go nie pamiętam,moja "kariera" piwna zaczynała się na EB i 10.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.