Skocz do zawartości

Coś jakby ranking Brewkitów.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak każdy początkujący piwowar z niecierpliwością czekam na pierwszy łyk własnego piwka.

Ponieważ w buteleczkach leżakują już sobie grzecznie piwerka, a w fermentorach dochodzą jeszcze dwa rodzaje czuję się w pełni zabezpieczony w piwko :D Nie ma to jak komfort psychiczny he he. Moje pierwsze piwka jak zapewnie wielu z nas powstały z Brewkitów.

Nie zamykam definitywnie rozdziału Pt „Brewkit”, jednakże następne piwka zdecydowanie zrobię metoda zacierania. Sprzęt już jest, surowiec zamówiony pozostaje, więc poczekać i…do roboty. No, ale…

Przyszła mi do głowy pewna myśl dotycząca Brewkitów. Na rynku jest sporo rodzajów Brewkitów przeróżnych firm.Różnią się one cenowo, różnią zawartością, wagą itp.

Wertując oferty sklepów internetowych natrafiłem na kity kilku firm.

I tak znalazłem Coopers, Better Brew. Hambleton Bard, Georgie, Brewmaker, Muntons, Woodfordes (zestawy), Brewferm, ST. Peters Brewery (zestawy),i nasz WES.

 

I oto moje pytanie. Brewkity, których firm cenicie najbardziej i za co ??

Czy pokusicie się o zrobienie waszego rankingu firm produkujących Brewkity?? Które najlepiej kupować?? Czy wreszcie, która z tych firm robi najlepsze Brewkity ??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie ciężko zrobić taki ranking bo chyba nikt nie robi aż takiej ilośći kitów żeby móc to obiektywnie porównać :/

Ja zrobiłem póki co 5 ale wszystkie Coopers więc porównanie żadne - chociaż każde (prawie) piwo inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.