Skocz do zawartości

Przydatne artykuły/strony do pracy na temat minibrowaru


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Piszę pracę magisterską na temat minibrowaru w któej tworzę projekt zbiorników i elementów, obliczenia wytrzymałościowe kilku ze zbiorników noi oczywiście teoria..

 

Mam nadzieję, że mi pomożecie;)

 

Mianowicie szukam jakiś ciekawych artykułów, stron internetowych i innych konkretnych informacji na temat układu i urządzeń chłodniczych w minibrowarze (jeżeli ktoś ma jakieś materiały jak to wygląda w browarze przemysłowym oczywiście też;)).

Oprócz tego szukam informacji itd na temat układu sterowania, pomiaru, montowanych czujników w minibrowarze, jakie są rozwiązania itp.

 

Sporo już mam ale niestety drugie tyle mi brakuje jeżeli chodzi o teorię..

Być może znacie jakies strony/konkretne artykuły, które mogą mi pomóc w tych konkretnych tematach?

 

Jak skończę pracę chętnie się podzielę w miarę możliwości wynikami mojej pracy jak ktoś będzie chciał:)

 

Z góry wielkie dzięki i czekam na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się do kilku i podpatrz! To najprostsze rozwiązanie. Z tego co widziałem w różnych minibrowarach układ pomieszczeń jest uzależniony od możliwości. Kunze też pewne wskazówki ci da.

Co do specyfikacji technicznej to wiele firm chroni te informacje i ciężko Ci je będzie zdobyć chyba, że jesteś praktykiem i sam na nie wpadłeś drogą prób i błędów.

 

A tak poza tym wielu deklarowało wyniki pracy i nikt ich nie opublikował ani tu ani na browar.biz.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już w kilku browarach i sporo się dowiedziałem w ten sposób, nawet miałem kilka rozmów z osobami, które budują takie browary, przedstawiali mi jak to wygląda pod względem budowy, procesów itd. Ale to niestety mi nie wystarcza ponieważ potrzebuję również jakieś artykuły/ specyfikacjed na których mogę oprzeć pracę, bo niestety to co ktos opowiada w takim wypadku nie wystarcza:)

 

A tak poza tym wielu deklarowało wyniki pracy i nikt ich nie opublikował ani tu ani na browar.biz.

Być może ja nie jestem w tych "wielu" o których piszesz, i chętnie się podziele wynikami z kimś kto mi pomoże;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.