Jump to content

Szarik0371

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarik0371

  1. Witam. Otrzymałem na email formularz zgłoszeniowy. wydrukowałem go ale pomimo zaznaczenia w której kategorii będę chciał brać udział na wydrukowanym formularzu nie jest to zaznaczone, ale nadal są podane dwie opcje w dwóch kategoriach "biorę udział / nie biorę udziału. czy przed wysłaniem tak wydrukowanego formularza po prostu długopisem niepotrzebne skreślić czy wypełnić go jeszcze raz?
  2. Dzieki za podpowiedź popracuje nad tym przy okazji kolejnej warki
  3. Witam. niedawno uwarzyłem swoją trzecią warkę był to zestaw Browamator IPA Single Hop Equanot i dzisiaj podczas degustacji zdziwiłem sie pianą. Piwo wyciągnięte z lodówki, nalewane powoli, a piana jakby to powiedzieć żyje własnym życiem. nalałem około połowy szklanki i odstawiłem na chwile i po kilku sekundach piana wyszła poza szklankę. I tu moje pytanie czy to może byc efekt jakiegoś zakażenia czy po prostu dodałem zbyt dużą ilość cukru do refermentacji? Piwo w smaku jest OK jest goryczka i nie wyczuwam nic nieprzyjemnego.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.