Jump to content

Kszysztofiks

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kszysztofiks

 1. Mam podobne plany... Jak to wyszło? Co byś zmienił?
 2. Cześć Działam w kuchni na indukcji garnek to 43l, zaczynam gotować to jest 35 litrów ... Chodzi mi po głowie napełnić go na maksa czyli po brzegi... ale obawiam się o płytę indukcji czy wytrzyma ciężar bo waga będzie ciut wieksza... Ktoś coś praktykował w tym temacie?
 3. Co tak nagle się skończyło? Chętnie bym poczytał dalej...
 4. Właśnie miałem założyć podobny temat... Planuje chmielenie ma zimno i plan mam taki: przeleje z burzliwej na cichą do fermentatora z oplotem na dnie którego będę miał chmiel ... Następne po określonym czasie będę butelkować ... A wężyk z oplotem mi to ładne przefiltruje... da to radę czy się zapcha?
 5. Jedyne co mi przeszkadza w moich piwach to osad na dnie butelki... Przez co nie mogę pić z butelki ... A i przy przelewaniu do kufla trzeba zachować pewne procedury... Da się to jakoś "ogarnąć"?
 6. Pomysłem że pokaże jak to jest u mnie... Wykorzystałem resztki wełny z montażu kominka... Przyklejone na stałe... Jak na razie po jednym warzeniu dolna taśma się odkleiła, w planach jest to poprawić przed następnym warzeniem. Działam na indukcji, przed oklejeniem miałem nie wielki problem przy gotowaniu, teraz problemu nie ma.
 7. Jestem z okolic Lublina, druga warka się robi..., Zaraz zacznie się trzecia... Czyli jestem początkującym...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.