Skocz do zawartości

Witam - Tarnowskie Góry


illuzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem Krzysztof, jak temat wskazuje jestem z Tarnowskich Gór.

Dotychczas wybiło 20 wiosen,a warzę piwko razem z kolegą i pomysł warzenia może bedziecie się śmiali wziął się z programu "kuchenne rewolucje", była wtedy Magda Gessler chyba w Cieszynie i piła koźlaka robionego w knajpie i wtedy pomyślałem że spróbować nie zaszkodzi.

 

Jak dotychczas 4 warki więc jestem ciemny w tym temacie:)

 

No i to tyle chyba na temat mojej skromnej osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło powitać kolegę ze Śląska. Jakbyś był zainteresowany i chciał pogadać na tematy piwne z innymi piwowarami na żywo to zapraszam na nasze cykliczne spotkana.

 

Swoją drogą Shayboos tak deklarujesz, że będziesz, a tu zaś Cię nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło powitać kolegę ze Śląska. Jakbyś był zainteresowany i chciał pogadać na tematy piwne z innymi piwowarami na żywo to zapraszam na nasze cykliczne spotkana.

 

Swoją drogą Shayboos tak deklarujesz, że będziesz, a tu zaś Cię nie było...

Dlatego już nie deklaruję bo ostatnio na L-4 wylądowałem ...

 

do 3 razy sztuka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Tarnowskie Góry i Śląsk, to i ja postanowiłem się przywitać. Dotychczas korzystałem ze skarbnicy wiedzy piwo.org anonimowo, ale nadszedł czas na rejestrację. 4 warki za mną. Jedna niemal wypita, druga "dochodzi" w butelkach, a numery 3 i 4 jeszcze na cichej.

Witam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przypadków na świecie... :-)

Właśnie Twój blog Moria mam w ten weekend na tapecie i już poczyniłem przeliczenia do warki miodowego (dla mniej zaprawionych w goryczce degustatorów moich wypocin). Wiem, że autorem jest inny forumowicz, ale ja widziałem recepturę najpierw na Waszym blogu. Kilka innych receptur też z zainteresowaniem oglądałem... z góry dziękuję za ich dokładny opis, na pewno przydadzą się początkującemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka miesięcy nie spodziewałbym się, że tyle osób warzy piwko w domu :) a Tym bardziej, że z Tarnowskich Gór i okolic :)

 

kilka miesięcy temu ledwie "miałem plany" i także nie spodziewałem się, że jest nas aż tylu :-)

ale nadrabiam stracone lata ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.