Skocz do zawartości

HERMS - koszty budowy


andrzej.b

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem, bo to jedyne wyjscie jakie znalazlem narazie brak odpowiedzi. Zdaje sie ze wycofali się z aliexpressu. Jedynie przez alibaba.com mozna je dostac. 29 usd sztuk, ale minimalne zamówienie to 50 szt. A wygladaja naprawde pożadnie te pompki i znalazlem dobre recenzje na zagranicznych forach.

 

Czy była jakaś odpowiedź? Chętnie zakupiłbym 2 takie pompki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisałem, bo to jedyne wyjscie jakie znalazlem narazie brak odpowiedzi. Zdaje sie ze wycofali się z aliexpressu. Jedynie przez alibaba.com mozna je dostac. 29 usd sztuk, ale minimalne zamówienie to 50 szt. A wygladaja naprawde pożadnie te pompki i znalazlem dobre recenzje na zagranicznych forach.

 

Czy była jakaś odpowiedź? Chętnie zakupiłbym 2 takie pompki

 

Też bym się zapisał na 2 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos sie zastanawial nad pompkami Kaixin, to niestety dostałem dziś taką odpowiedź od Jack Gu:

 

Sorry sir,

We now stop retail business,because magnetic pump has magnetism, it has problem in international express, the extra cost is too high to send pump.

now our MOQ is 50pics.

 

Wiec chyba koniec taniego zrodla fajnych pomp 220V :( 50 sztuk nie zbierzemy chocbysmy wszystkich z forum zwolali...

Edytowane przez vald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle, w dodatku jest self-priming! Czyzby w koncu cos z EU co przebija Marche i inne Chuggery? :) Cena tez akceptowalna, w zestawieniu do amerykanskich pomp, ktore wychodza o wiele drozej z wysylka.

 

Dobre znalezisko - w ogole warto by moze wniosek jakis o podwieszke zlozyc do moderatorow i umiescic tam linki do wszystkich znalezisk. Wielokrotnie musze przegrzebywac ten watek zeby odnalezc jakis link o ktorym wiem ze gdzies tam jest, fajnie byloby miec takie wlasnie zestawienie roznych opcji cenowych i sprzetowych w kontekscie automatyzowania warzenia. Co sadzicie? Cos jak podwieszony post Dori, ale scisle nastawione na RIMS/HERMS, z linkami do konkretnych produktow/sprzedawcow, z podaniem orientacyjnych cen itd?

 

EDIT: Trochę martwi mnie to 95C max, dziwne nieco - czemu nie 100C? Zwykle cyrkuluje wrzącą brzeczkę żeby na wszelki wypadek jeszcze wygotować węże tuż przed whirlpoolem i wtedy pompa ciągnęłaby coś bliskie 100C (pewnie 98-99 i tak, ale na pewno więcej niz 95). Jak się na to zapatrujesz?

Edytowane przez vald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuję z moją EEM20 32l/m tutaj 28l/m

- pompa zdecydowanie za mocna do naszych celów (tak obniżam obroty elekronicznie, tak mam dławienie, tak msam bypass)

- moja pompa jest bardzo głośna (gwiżdże), pytanie jaka jest ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos sie zastanawial nad pompkami Kaixin, to niestety dostałem dziś taką odpowiedź od Jack Gu:

 

Sorry sir,

We now stop retail business,because magnetic pump has magnetism, it has problem in international express, the extra cost is too high to send pump.

now our MOQ is 50pics.

 

Wiec chyba koniec taniego zrodla fajnych pomp 220V :( 50 sztuk nie zbierzemy chocbysmy wszystkich z forum zwolali...

To ile te 50 sztuk by kosztowało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile te 50 sztuk by kosztowało?

 

Nie wiem, cena za szt. była koło 30$ więc 1500$ za towar, nie uwzględniając jakiejś zniżki hurtowej która pewnie będzie + shipping, który też pewnie trochę wyniesie. Raczej chodziło o kłopot z organizacją niż samą cenę (jeżeli chodzi ci o zwrot "wszystkich z forum" było to oczywiście przekoloryzowaniem, chodziło raczej o szansę na to ilu znalazłoby się chętnych na taką pompę) - zebrać tylu ludzi żeby 50szt. zamówić i jeszcze coś takiego organizować, to już łatwiej znaleźć inną pompę albo próbować złowić na Ebayu a nie od producenta skoro nie chce wysyłać pojedynczych sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.