Jump to content

Wajcha

Members
 • Posts

  1283
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Wajcha

 1. Tak w zestawie nie ma chłodnicy je Tak w moim zestawie nie ma chłodnicy. Mam samoróbkę przeciwbieżną ale sam zastanawiam się czy ją sprzedać Także na razie jest bez niej @Bambzuzupełnij profil może jakiś piwowar jest blisko Ciebie. Co do Grainfathera G30 to miałem parę garów u siebie i z all in one jest zdecydowanie najlepszy. Jakością wykonania bije inne na głowę. Wiem że każdy chwali swoje ale ten idzie na spzredaż bo chcemy kupić G40
 2. Widziałem i właśnie chciałem odpisać, że będą całkiem ciekawe odmiany na G i E i V. Ale jak zwykle nie wiem kiedy:D
 3. Człowiek po takim czasie chce wskoczyć na chat a tu zonk.
 4. Wajcha

  Hej!

  Witam kolegę z Leszna, nie dość że leszczyniak to jeszcze fan czarnego sportu, myślę, że z @MistrzSuspensu się dogadasz:)
 5. Aktualnie możesz też zintegrować sterownik z aplikacją brewfather. Na razie w fazie beta. Co do grzałki to bym nie dawał więcej niż ma GF bo widziałem mnie jedno zdjęcie z wypalonym gniazdem
 6. Zamieszczam informację z oficjalnego profilu FB sklepu AlePiwo: Drodzy klienci, niestety ze względów zdrowotnych jestem zmuszony wstrzymać całkowicie pracę sklepu. Nie wiem, ile potrwa przerwa, oby była jak najkrótsza. Za niezrealizowane zamówienia będzie oczywiście zwrot środków.
 7. Za takie pieniądze nic tylko brać.
 8. @ATP w jakich temperaturach fermentowałeś piwa? Ja mam cały czas nieotwartą paczkę po terminie trzeba ja w końcu ruszyć.
 9. Wiem że może to nie jest odpowiedni temat ale ostatnio obejrzałem ten film. Imperial Yeast | The Myth of Temperature Shock zawsze byłem przekonany żeby drożdże wrzucać do zbliżonej temperatury co brzeczka.
 10. Jeżeli robisz piwo w stylu RAW ALE nie gotujesz brzeczki.
 11. Kup, obejrzyj jak dojdzie, jak się okaże, że jest dobry to zostaw. Jak jakość będzie zła zawsze masz 14 dni na zwrot.
 12. Napisz do kolegi @lewatywa8 on na pewno Ci pomoże.
 13. Musisz sam złożyć:D dlatego jak ktoś nie ma możliwości polecam sterownik od @Malinowy
 14. Moim zdaniem oba są bardzo dobre. Sterownik od @Malinowy prostszy w montażu i użytkowaniu. Ja mojego Klarsteina robiłem dla siebie i byłem z rozwiązania od @Malinowy bardzo zadowolony. Natomiast kupiłem GF ze sterownikiem CBPi bo łatwuej mi sprzedac stary kociołek już z porządnym sterownikiem.
 15. Oryginalny jest gorszy bo nie jest przede wszystkim PID. Sam mam jeden kociołek przerobiony na sterownik od @Malinowy i jestem bardzo zadowolony. Aczkolwiek kupiłem od kolegi @Pabllo_Lodz GF że sterownikiem CBPi 3 i ten klarstein przerobiony pójdzie na sprzedaż.
 16. Wajcha

  grainfather

  Podaj linki gdzie zamawiałeś.
 17. Wajcha

  grainfather

  Jakby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż Klarsteina 30 że sterownikiem od @Malinowy oraz nowy Klarstein XXL 50 litrów. Więcej na PW.
 18. Myślę że jeżeli zasilacz ma stabilne 5V to spokojnie da radę.
 19. Jeżeli się mylę proszę poprawcie mnie. Płytkę zasilacz zasilaczem 12v 3A. Płytka natomiast ma już przetwornice 12V na 5 V.
 20. Spokojnie możesz tak zacierać. Musisz tylko uważać bo oplot przy ściankach garnka może się zgnieść.
 21. Wajcha

  grainfather

  Wychodził niecałe 2800 złotych. Fajnie że komuś się przydało.
 22. Wajcha

  grainfather

  Jakby ktoś był zainteresowany to w tym holenderskim sklepie jest dobra cena na GF. Kupowałem już rzeczy z tego sklepu czas przesyłki do Polski to jakieś 4 dni.
 23. Oslo niestety cały czas siedzą w lodówce i czekają na swoją kolej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.