Skocz do zawartości

A Wrocław sie cieszy że nowy sklep piwowarski z pomocą spieszy :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

skoro jesteśmy przy temacie, to moze państwo z twojbrwar.pl, skoro robili coś tam ze specjalnoscią fermentacja mogliby uzupełnć, wzbogacić zbiory forum o informacje w zakresie spraw drożdżowych, w tym co mnie interesuje, przechowywanie ich w formie mrożonek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym są to młodzi ludzie - i wole im dać zarobić' date=' niż komuś obcemu gdzie indziej. :)[/quote']

Jasne Tomek , Marusia czy też Art to stare zgredy . Wchodzisz na to forum i obrażasz gospodarza :P

Ja nikogo nie obrażam - po prostu widziałem właścicieli tego sklepu, rozmawiałem z nimi, coś tam kupiłem. Są młodzi, gdzies tak 25-30 i podoba mi się to, że wyszli z jakąś inicjatywą, mają pomysł i rozkręcają swój biznes a nie przymulają jak większość społeczeństwa marudzącego, jak to im źle i jak to sie nic nie da. A poza tym jestem z Wrocławia i jako lokalny patriota będe u nich kupował :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i podoba mi się to, że wyszli z jakąś inicjatywą, mają pomysł i rozkręcają swój biznes a nie przymulają jak większość społeczeństwa marudzącego, jak to im źle i jak to sie nic nie da. A poza tym jestem z Wrocławia i jako lokalny patriota będe u nich kupował :P

Dla naszej społeczności niestety z moich obserwacji niestety mało widzę tej inicjatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i podoba mi się to' date=' że wyszli z jakąś inicjatywą, mają pomysł i rozkręcają swój biznes a nie przymulają jak większość społeczeństwa marudzącego, jak to im źle i jak to sie nic nie da. A poza tym jestem z Wrocławia i jako lokalny patriota będe u nich kupował :P[/quote']

Dla naszej społeczności niestety z moich obserwacji niestety mało widzę tej inicjatywy.

Słuchajcie dajcie sobie na luz. Sklep nie miał dobrego początku (spamowanie), ale było minęło. Elroy nie ma nic przeciwko, żeby poinformować, o jakimś ciekawym produkcie z takiego czy innego sklepu, dopóki nie jest to bezczelne reklamowanie na krzywy ryj. Ludzie z Twojego Browaru nie robią tego, więc rozumiem, że wszystko jest ok. Zbyszek T może nie do końca w porządku się wyraził o innych sklepach. To jego gafa, ale agresja z drugiej strony jest zupełnie bez sensu. Nie twórzmy kolejnych podziałów w środowisku. TB należy docenić za nieszablonową ofertę (angielskie słody, WLP) no i fajnie. Konkurencja, klientom na pewno wyjdzie na zdrowie, a dla innych sklepów jest to na pewno motywacja do lepszego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jego gafa' date=' ale agresja z drugiej strony jest zupełnie bez sensu. Nie twórzmy kolejnych podziałów w środowisku.[/quote']

Jakie podziały? Kopyr czy ty nie jesteś przewrażliwiony?

Jestem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że wielu z nas zna osobiście właścicieli sklepów piwowarskich, może właśnie poza twojbrowar.pl

 

Ale i tak robię tam zakupy, bo ofertę mają imponującą i biznesowo odważną. Ostatnio kupiłem np. candi syrup do dubbla, który już-już zamierzałem sprowadzać z zagarnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Słód to i owszem, taniej o 10zł niż w Piwodzieju, tyle że mnie Piwodzieje przywożą za 5zł, więc z przesyłką mam taniej. A pół kilo chmielu będzie kłopotliwe w przechowywaniu i wiąże cię na dłuższy czas. Wkrótce też będzie chmiel ze zbioru 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jak promocja, jeżeli jest zgodnia z Twoim zapotrzebowaniem, to korzystaj.

 

Ja staram się używac jednego gatunku słodu (bohemian), więc na słód się nie skuszę, na chmiel też nie, bo pół kilo nie zużyję, za 1-2 tygodnie będzie świeży.

Czyli jako bazę używasz bohemian zamiast pilzneńskiego,rozumiem.

Znaczy,że jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jako bazę używasz bohemian zamiast pilzneńskiego,rozumiem.

Znaczy,że jest lepszy.

Trudno powiedzieć, czy lepszy, staram się po prostu uzywać cały czas tego samego, żeby mieć mniej zmiennych w browarzeniu.

 

Bohemian to też słód pilzneński, tylko ma taka nazwę marketingową:

 

http://browamator.pl/szczegoly.php?Slod_Bohemian_Pilsner_3-4_EBC_Weyermann_R_-_5_kg&przedm=6963727&grupa_p=6&pwd[6]=%2F163929%2F164394%2F183079%2F1594328&sortuj=kod

Edytowane przez coder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.