Jump to content

elroy

Administrator
 • Posts

  6701
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  122

elroy last won the day on May 10

elroy had the most liked content!

About elroy

 • Birthday 09/26/1978

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Biały Pies
 • Rok założenia
  2001
 • Liczba warek
  146
 • Miasto
  Kraków

Kontakt

 • Imię
  Tomek
 • Strona www
  http://piwo.org

Recent Profile Visitors

28699 profile views

elroy's Achievements

 1. Dawno się tym nie bawiłem, ale zacząć należy od czegoś w tym stylu, influx -execute 'CREATE DATABASE mydb' Poźniej sprawdzić czy działa curl -i -XPOST 'http://localhost:8086/write?db=mydb' --data-binary 'temperature,location=salon value=22.5' i zerknąć czy ok, influx -database 'mydb' -execute 'SELECT * FROM temperature' W Grafanie zobacz czy masz źródło danych i po test&verify jest ok.
 2. Bo forum było później jako takie. Zależy jak liczyć W ogóle to jesteś najstarszym aktywnym użytkownikiem
 3. Moment, skoro na screenach jest data wpisów z 2003 roku, to znaczy, że mamy 20 lecie Coś muszę na tą okazję wymyśleć Może z jakimś browarem uwarzyć jubileuszową warkę? Są tu jacyś zawodowcy?
 4. Ha Pamiętam jak się zarejestrowałeś i miałeś awatar faktycznie z czerwonym okiem
 5. Czekamy na 18stkę btw to była pierwsza wersja piwo.org - wyrzeźbiona w Pajączku 2.0 jak miałem pewnie z 22+ lat oraz strona która używała tej domeny wcześniej, ale porzucili tą koncepcję
 6. elroy

  Wiki piwo.org

  Tak zrobię. Jedynie co przeniosę to bazę receptur, żeby dało się prosto je dodawać i budować tą bazę. To akurat powinno fajnie wyjść, ale zobaczymy
 7. elroy

  Wiki piwo.org

  Wrrróć Po paru godzinach spędzonych na projektowaniem przenosin między mediawiki-piwo.org. 10:0 dla Mediawiki. Przemyślane to jednak
 8. elroy

  Wiki piwo.org

  No to może był zły przykład Ok, zastanowimy się wspólnie co i jak
 9. elroy

  Wiki piwo.org

  Podjąłem decyzje o przeniesieniu wiki na silnik ten który znacie np. z forum. Natomiast realnie przeniesione zostaną najważniejsze informacje, te które już aktualne nie są (po co komu słownik angielsko-polski w 2023 roku, czy lista programów których już nikt nie używa ) raczej nie. W związku z tym, że nie dam rady przenieść tych danych automatycznie (za duże różnice w formatowaniu treści), będę miał prośbę o pomoc Będę tu podrzucał postęp prac.
 10. Może to być związane ze zmianą silnika wyszukiwania forum, może być konieczność w takiej sytuacji wyczyszczenie danych aplikacji.
 11. @mkrawc Chodzi o taki efekt jak na zdjęciu (dół)? Wysłane z mojego CPH2095 przy użyciu Tapatalka
 12. Pewnie coś z tym związane, choć wszystkie pluginy aktulizowałem..Sprawdzę i dam znać.
 13. Niestety na razie aplikacja "Giełda" wyłączona. Deweloper nie zrobił stosownych update i nie jest już kompatybilną aplikacją z resztą systemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.