Jump to content

Aloha!


pafffcio

Recommended Posts

Z tego całego zagłębiania piwowarskiej wiedzy zapomniałem się przywitać :D W związku z tym czym prędzej zaległości nadrabiam i witam serdecznie wszystkich piwowarów!

Rzec parę słów o sobie też wypada, aczkolwiek w tym nigdy mistrzem nie byłem. Imię me Paweł, mieszkam w Poznaniu tu też się urodziłem. Pierwsza warka jeszcze przede mną, aktualnie czekam na sprzęt i surowce, o czym zresztą na tym forum już informowałem, przy okazji kilku pytań. W między czasie staram się zgłębić jak najwięcej wiedzy z warzeniem związanej :) Wiadomo, że nie samym piwem żyje człowiek, tak więc zgodnie z tą zasadą żyję też filmami. Innymi rzeczami zresztą też, ale to mniej istotne chyba :)

Pozdrawiam,

pawcio

 

Edit:

Przyszło mi do głowy, że mógłbym się podzielić z Wami skąd w ogóle się o domowym piwowarstwie dowiedziałem. W zasadzie wszystko przez... pogodę xD Na o2.pl była kiedyś informacja, że pogoda w tym roku jest jak znalazł do hodowli chmielu. Wchodzę w artykuł, a tam piszą, że warzenie własnego piwa to nie trudna sprawa, a z własnego chmielu jeszcze przyjemniejsza. Pogooglałem trochę, zebrałem fundusze i tak oto jestem i czekam na swój pierwszy raz :)

Edited by pafffcio
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.