Skocz do zawartości

Garnek stal. - co myślicie o ofercie?


kowdi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukując garnka natrafiłem na taką ofertę:

http://olx.pl/oferta/garnek-ze-stali-nierdzewnej-30l-CID619-IDbe8Lj.html#54986f359e

Garnek bez pokrywki, wymiary to 35 cm średnicy wew. i 36 cm wys., więc pojemność wychodzi mniej więcej 33 l. Niestety bez pokrywki, ale ze starego garnka emaliowanego powinna pasować.

 

Wstępnie zarezerwowałem garnek ale waham się, bo najchętniej to bym kupił emalię za <100zł żeby portfel się nie obraził, jednak wysyłka emalii to loteria, a tu za jakieś 180 zł z wysyłką włącznie miałbym wydaje się całkiem niezły gar. Póki co i tak większej objętości nie potrzebuję, bo mam płytę elektryczną, a nawet na gazowej w przyszłości wystarczy, żeby robić te 20-25 l.

 

Co myślicie o tej ofercie? Nowe garnki stalowe o tym litrażu to jakieś 260zł+wysyłka wg. allegro, więc chyba niezła oferta, ale zawsze zdanie bardziej doświadczonych może okazać się pomocne.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy dno jest proste bo tanie garnki lubią być wypukłe. Wtedy garnek na płycie będzie się kołysał, rachunki za energię wzrosną a czas do zagotowania się wydłuży.

 

To akurat będzie pierwsze co sprawdzę, choć sprzedający zapewniał, że proste i sam gotował na kuchni elektrycznej. Mam stary garnek emaliowany produkcji CCCP z dnem krzywym jak cholera i wiem jakie to upierdliwe jest  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.