Skocz do zawartości

20 lutego 2016 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, kameralne spotkanie zimowe


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak robiłeś? Tak jak utopence?

Bardzo podobnie, jajka na twardo, zalewa woda, ocet, sól, cukier, pieprz w ziarnach, ziele angielskie,listek, pół chilli. Gorąca zalalem obrane jaja włożone do sloja, poprzekladalem cebula dorzuciłem dwa ząbki czosnku. Jak wystygly do lodówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I to było na ostatnim spotkaniu do spróbowania?

Pewnie też.

Z nadmiaru dobroci, niestety nie zdołałem wszystkiego pokosztować.

 

 

Wrzuciłem kilka fotek z Mariuszowego smarkofona do tut. galerii:

http://www.piwo.org/gallery/album/681-rzeczka-kameralne-spotkanie-zimowe-20-luty-2016/

 

Szkoda, że już Akebes'owe i Mundex'owe familie się nie załapły na pamiątkowe foto  :(

 

- - - - - 

Ed.

Dzięki wielkie dla Elroy-a, za błyskawiczną reakcję w sprawie "zaginionej" galerii.

 

Jeśli macie ochotę - nasze pierwsze Rzeczkowe spotkanie:

"Zimowe Impresje Piwne" Rzeczka 2010 (wspólne warzenie)

W centrum (mojego) obiektywu: Zibi - prekursor naszych spotkań w tym wspaniałym miejscu.

... wielka szkoda, że teraz tak rzadko może/chce :P biesiadować z nami :(

 

http://www.piwo.org/gallery/album/74-zimowe-impresje-piwne-rzeczka-2010-wspolne-warzenie/

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie Paweł - czekamy na jakiś meldunek :)

Melduję JESTEM !!!

Przeglądam forum i żałuję bardzo że nas nie było z wami. Musiało być smacznie i pysznie !!!

A co do życiowej szansy to ... Byłem w Alpach we Włoszech dostałem propozycję wyjazdu jako instruktor (musiałem szybko podjąć decyzję która nie była łatwa) dodam tylko że to był mój dziewiczy rejs w Alpy.

Minus był taki że Włosi nie słyną z wyrobu dobrego piwa (po ihnemu BIRRA) i tego tam brakowało mi najbardziej po pracy :beer: . Dziękujemy za pamięć i do zobaczenia w maju !!!!! P.S. właśnie warzę witka na to spotkanie,  wczoraj ważył się LAGER, który teraz fermentuje w przytulnej lodóweczce w temp. 8st. i czeka na rozlew (może do maja się wylageruje)

Edytowane przez kaczorro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... Byłem w Alpach we Włoszech dostałem propozycję wyjazdu jako instruktor...
 

Fajnie, że miałeś "ferie" w pięknych górkach, chętnie przy ognisku posłuchamy opowieści. :beer:

 

... choć trzeba przyznać, że gremialnie rozpatrując Twój wstęp o "życiowej szansie" - obstawialiśmy raczej posadę trenera kadry narodowej Kamerunu w bobslejach...

:lol:

 

(i rozważ warzenie - bo już nie będę opędzał Cię od trolli :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(i rozważ warzenie - bo już nie będę opędzał Cię od trolli :P )

 

 

Ja ważyłem witka w sensie słody i pszenica + jeszcze żyto, a warzenie piwa nastąpiło po ważeniu :smilies: jakby coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja ważyłem witka w sensie słody i pszenica + jeszcze żyto, a warzenie piwa nastąpiło po ważeniu jakby coś

No i fajnie! ;)

Zważ i uwarz zważone.

 

... zresztą - co byście nie robili z piwem, wychodzi fajnie.

 

Przy okazji (B. POZYTYWNEGO) wspominania Was, wróciła opowieść, że to Irminka była pierwszym piwowarem w P.I.K.-u. :okey:

Może więc na "konkurs", P.I.K. wystawi dwa piwa... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc na "konkurs", P.I.K. wystawi dwa piwa... ?

... z przecieków (od Przedstawicieli P.I.K.-a uzyskanych w Strzegomiu) - będą wystawione dwa sudeckie lagery z tego Browaru.

:okey:

 

 

 

Kto nie będzie 14.05 to pierdoła. Kto nie będzie 14.05 to pierdoła...

 

:lol:

...

Juruś - coś nie widzę, żebyś w temacie naszego najbliższego, wiosennego spotkania zgłosił chęć uczestnictwa :(

Wiesz, że czekamy na Ciebie! - "Kto nie będzie 14.05 to pierdoła. ... ..."

:beer:

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K...wa mać ja będę pierdoła. Kiedy zapisałem tekst o tych "pierdołach" zadzwonił przyjaciel i zaprosił mnie na swoją SZEŚĆDZIESIĄTKĘ. Tyle dobrego że też w Rzeczce więc na pewno jak tylko nogi pozwolą dojść, to choć na chwilę przyjdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

K...wa mać ja będę pierdoła. ...

... jak tylko nogi pozwolą dojść, to choć na chwilę przyjdę.

 

Twoje przybycia na nasze spotkania stają się już legendą!

:lol:

- tydzień przed

- dzień przed (wprawdzie planowy, dla dostarczenia nam smakołyków do pokosztowania {dzięki wielkie!}, ale Ola była lekko... zdziwiona :P )

- teraz: "jak tylko nogi pozwolą dojść"

 

Tak, czy inaczej - przybywaj!

... ale staraj się tak trafić, żebyśmy też byli na miejscu!

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- dzień przed (wprawdzie planowy, dla dostarczenia nam smakołyków do pokosztowania {dzięki wielkie!}, ale Ola była lekko... zdziwiona :P )

 

Tak bo przyjechałem, pożarłem PYSZNE pierogi w wykonaniu Jacka. Nie zaplaciłem, nie podziękowałem, nie pożegnałem się i odjechałem. Ot po prostu pierdoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.