Jump to content

quhcik

Members
 • Posts

  738
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by quhcik

 1. Możecie mnie zabić. Kumpel (hi hi) dziś dostarczyl mi zaproszenie na ślub córki w/w terminie. Sory ale przyjażń ważniejsza. Musztarde dostarczę, jak zwykle będzie u Oli. Kocham was JURUŚ.
 2. Od niedawna jestem posiadaczem nalewaka, więc wymyśliłem coś takiego. W związku z faktem że nie umiem nagazować piwa dwutlenkiem węgla z butli, daję do kega połowę cukry który miałbym dać do tej ilości piwa. Ono się lekko nagazuje, i przy pierwszych kuflach piwa które nalewam, nie podłączam butli z gazem, tylko czekam aż piwo przestaje same lecieć. I wtedy dopiero daję gaz.
 3. Ok zgadza się, Ale sory co to będzie za napój, bo część alkoholu wyparuje, a z nim kupę elementów które właśnie tworzą piwo i całą otoczkę z tym związaną.
 4. Powyżej 76 st wyparuje ci alkohol. Ok. chcesz uzyskać mocz o bliżej nie sprecyzowanym smaku.
 5. A tak ogólnie to dzięki za kolejne WSPANIAŁE spotkanie. Basiu twoje sery w domu tylko wyciągnąłem to mi wzięli i nie zjedli, ZŻARLI mi je. Więc octu nawet nie wyciągałem, dopiero jak już byliśmy z żoną sami, dałem jej troszeczkę TROSZECZKĘ skosztować. Nie wiem jak to tam będzie u mnie z czasem w grudniu, ale biorę termin do kalendarza.
 6. Mam parę sztuk które mogę ofiarować tak szanownemu gronu. Więc przywiozę.
 7. No i za dwa dni "nadejszla wiekomna chwila. Jerminka nie chce wyliczać dokładnie to trudno, aby do soboty.
 8. Cosik mi się zdaje że waćpan gonisz w piętkę. Chcesz odgazować , ale cukrem?
 9. Kurcze pierwsza partia musztardy z czarną gorczycą gotowa. Nie jestem z niej dumny, ALE PRZYWIOZĘ DO OCENY. Dziś nastawa wiadra musztardy tej co zawsze dla Krzysia, i gruszkowej (ale trochę mniej).
 10. Na Guziance można w sklepiku bez problemu dostać Kormorana. Serwują go również w Czarnym Łabędziu.
 11. To pokazuje, jak szybko piwna rewolucja zatacza coraz szersze kręgi. W zeszłym roku na Mazurach w Mikołajkach w porcie próbowałem namówić właścicielkę lokalu, na to aby wprowadziła piwa inne jak koncerniaki. Jej stwierdzenie zniechęciło mnie do dalszej rozmowy.( a była przecudnej urody). Bywalcy portu w Mikołajkach pewnie siĘ domyślą o której knajpie mówię. A PO CO PRZECIEŻ TE SIĘ SPRZEDAJĄ. Jadę tam za parę dni i zobaczę czy już jej przeszło.
 12. Na OLX można trafic podobne beczki za 20-30 zł ja takie kupiłem, dołożyłem kranik i fermentatory jak ta lala.
 13. Kto w tym kraju pracuje, jak same inżyniery? Mężczyzna, biały. bez brody i wąsów, dwójka dzieci, czworo wnuków, wykształcenie zawodowe, obecnie kupiec. Chyba odbiegam od amerykańskich standardów.
 14. No Kaczorrrrrorrrro rozwijasz się nie tylko jako ojciec, ale również jako piwowar. BRAWO.
 15. Lej chemie nie żałuj, niech trochę postoi np.24h albo wyrzuć.
 16. Jak na razie MÓJ PORTER ma się dobrze. Dojrzewa i jest coraz wyraźniejszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.