Jump to content

MiniBrew - mały system all-in-one


Piwosz86

Recommended Posts

Wczoraj kolega natknął się na "fejsie" na ciekawe rozwiązanie sprzętowe jeśli chodzi o piwowarstwo. MiniBrew, bo tak się owo cudo nazywa, zostało stworzone przez dwóch Holendrów w 2014 roku, ale dopiero teraz wchodzą z tym na rynek. Sprzęt reklamują jako all-in-one, czyli wszystkie etapy związane z produkcją piwa zachodzą w tym urządzeniu.

Jestem bardzo ciekawy, jak się sprawy potoczą jeśli chodzi o tą nowinkę techniczną :)    Na pewno będę śledził postępy.

 

Sprzęt wygląda bardzo ciekawie. Na pewno innowacyjnie, a już łączność wi-fi z naszym smartfonem za pomocą aplikacji to naprawdę super sprawa. Niestety jest drogi, a wybicie ma bardzo małe, więc podejrzewam że nie zawojuje naszego rynku jakoś specjalnie mocno, choć może się mylę ;)

 

Niemniej uważam, że każda nowość w świecie sprzętu piwowarskiego jest zawsze godna uwagi, dlatego stwierdziłem, że warto założyć ten temat i podyskutować. Nie natknąłem się na forum na żadną wzmiankę o MiniBrew (szukajka nic nie zwróciła), więc myślę, że nie powielam już istniejących informacji.

 

Nie będę się super rozpisywał, niżej zamieszczam link na oficjalną stronę do indywidualnego wglądu. Jest też trochę filmów na You Tube o tym urządzeniu.

 

Oficjalna strona MiniBrew: https://www.minibrew.io/

 

Zamieszczam też pdf z krótką informacją o firmie i urządzeniu.

 

Jak myślicie, usłyszymy o MiniBrew więcej w niedalekiej przyszłości?

MINIBREWmediabackground.pdf

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.