Skocz do zawartości

MiniBrew - mały system all-in-one


Piwosz86

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kolega natknął się na "fejsie" na ciekawe rozwiązanie sprzętowe jeśli chodzi o piwowarstwo. MiniBrew, bo tak się owo cudo nazywa, zostało stworzone przez dwóch Holendrów w 2014 roku, ale dopiero teraz wchodzą z tym na rynek. Sprzęt reklamują jako all-in-one, czyli wszystkie etapy związane z produkcją piwa zachodzą w tym urządzeniu.

Jestem bardzo ciekawy, jak się sprawy potoczą jeśli chodzi o tą nowinkę techniczną :)    Na pewno będę śledził postępy.

 

Sprzęt wygląda bardzo ciekawie. Na pewno innowacyjnie, a już łączność wi-fi z naszym smartfonem za pomocą aplikacji to naprawdę super sprawa. Niestety jest drogi, a wybicie ma bardzo małe, więc podejrzewam że nie zawojuje naszego rynku jakoś specjalnie mocno, choć może się mylę ;)

 

Niemniej uważam, że każda nowość w świecie sprzętu piwowarskiego jest zawsze godna uwagi, dlatego stwierdziłem, że warto założyć ten temat i podyskutować. Nie natknąłem się na forum na żadną wzmiankę o MiniBrew (szukajka nic nie zwróciła), więc myślę, że nie powielam już istniejących informacji.

 

Nie będę się super rozpisywał, niżej zamieszczam link na oficjalną stronę do indywidualnego wglądu. Jest też trochę filmów na You Tube o tym urządzeniu.

 

Oficjalna strona MiniBrew: https://www.minibrew.io/

 

Zamieszczam też pdf z krótką informacją o firmie i urządzeniu.

 

Jak myślicie, usłyszymy o MiniBrew więcej w niedalekiej przyszłości?

MINIBREWmediabackground.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.