Jump to content

Breko

Recommended Posts

Witam szanowne Grono,

Jestem nowy i na forum i świecie piwowarskim. Gotowanie co prawda nie jest mi obce, podobno nieźle gotuje, a jak ludzie żyją to może coś w tym prawdy jest. Jestem mieszkańcem Elbląga. Wykonałem ostatnio swoją pierwszą warkę z Brewkitu razem z kumplem ( chyba zatłukłem drożdze ale nie wiem, bulgocze ale wolniej). Głównie dla zaznajomienia się z zagadnieniem fermentacji, gdyż temat jest mi totalnie nieznany. Jestem gadżeciarzem i lubię brudzić sobie ręce przy konstruowaniu nowych rzeczy. Przerobiłem już sobie lodówkę do fermentacji, a powoli zabieram się do projektowania kadzi zaciernej. Dlaczego zacząłem się interesować piwowarstwem? Organizm mi się zbuntował na koncernowe ścieki, po dwóch targach kraftów zakochałem się w tym wszystkim, mój bęben także. Doszedłem do wniosku, iż mogę połączyć moje trzy pasje. Gotowanie, gadżeciarstwo oraz miłość do picia piwa. Mam nadzieję, iż już w październiku wystartuje z zacieraniem. Liczę na owocną współpracę, jak coś będę wiedział to chętnie pomogę.

Pozdrawiam serdecznie

kawusia.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, luki161 napisał:

 Też się przymierzam :) Jaki sterownik dałeś i w jaki sposób zagospodarowałeś wnętrze w środku?

Nad wszystkim czuwa jakis chinski sterownik za 40zl z allegro ale raczej jako dodatek. Choc dziala fajniem Steruje lodowke oszukujac ja dodajac odpowiednia rezystancje do czujnika. Chcialem zachowac funkcjonalnosc zamrazalnika. Sterownik fabryczny jest elektroniczny i musialem kombinowac. Wybralem sobie taka by weszly dwa fermentory z rurkami. Dzielac przestrzen na pol wchodza idealnie dwa wiadra z Browamatora :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.