Jump to content

12 maja 2018 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie wiosenne

rubezahl

Recommended Posts

Zapraszam na kolejną edycję naszych spotkań -12 maja 2018.

Niestety - miejsca noclegowe już pozajmowane.

Oczywiście: jeśli ktoś ma niedaleko (i najlepiej kierowcę ;)  ) może przyjechać, porozmawiać, pokosztować piwa, pochwalić się swoim i/lub też domowymi smakołykami.

Plan: jak zwykle rozwojowy. Wystartujemy o 14-tej (warzenie dla publiki, degustacje, powstanie co najmniej jeden serek, pewnie chleb oraz inne cuda typu: mydła, kremy... 

Jeżeli będzie zapotrzebowanie na taką zabawę, zorganizujemy "konkurs" na piwo spotkania: 

- dowolne piwo, ekstrakt obojętny, może być z przyprawami, owocami itd.

Zabieramy po 4 butelki 0,5 l (lub 2 l w innych opakowaniach).

Wieczorem ognisko (bywało, że zabawa przy nim była do wschodu słońca :drinks:).

Edited by rubezahl

Szykujcie gardła (i nie tylko z rana) witchili  będzie - nie koniecznie na konkurs - w tym roku nie startuje w konkursie, STARA AWRUK masz "szanse" :naughty: - ale startuje JERMINKA ze Swoim piwem !!! nawarzyła więc niech pije, a że nie może bo (karmi - może tylko wypić) to zajmę się obowiązkami :drinks: jak mówi Irmina z miłą chęcią.

A Na marginesie zostało ...

55,7 dnia = 1338 godzin = 80280 minut = 4816800 sekund

DO ZOBACZENIA ZA(patrz wyżej)!!!:drinks:

21 minut temu, kaczorro napisał:

Szykujcie gardła (i nie tylko z rana) witchili  będzie - nie koniecznie na konkurs - w tym roku nie startuje w konkursie, STARA AWRUK masz "szanse" :naughty: - ale startuje JERMINKA ze Swoim piwem !!! nawarzyła więc niech pije, a że nie może bo (karmi - może tylko wypić) to zajmę się obowiązkami :drinks: jak mówi Irmina z miłą chęcią.

Widzę, że dalej ciągniesz temat OSTRYCH piw. Spróbuję, ale mały łyczek ;) Jak znajdę czas aby uwarzyć to szanse będą :)Tak czy inaczej widzimy się 12 maja! Mam nadzieję zabrać browar w pełnym składzie. pozdr!

Dnia 18.03.2018 o 12:14, rubezahl napisał:

Zabieramy po 4 butelki 0,5 l (lub 2 l w innych opakowaniach).

rozumiem, że 4 butelki 0,5 lub 2 l ale całość to musi być jeden rodzaj piwa:D może przyjadę dowiedzieć się trochę jako nowicjusz od bardziej doświadczonych

Dnia 18.03.2018 o 12:14, rubezahl napisał:

Jeżeli będzie zapotrzebowanie na taką zabawę, zorganizujemy "konkurs"...

Jak widać zapotrzebowanie jest, także pewnie się odbędzie.

Dnia 18.03.2018 o 16:57, wws1981 napisał:

aaaa ewentualnie może być w fermentatorze? :-P

Możesz dostarczyć nawet w kapeluszu - o ile przygotowujący próbki zgodzą się z tego nalewać ;) 

Dnia 18.03.2018 o 23:48, krzysiek9999 napisał:

O! Takie opisy kategorii konkursowych lubię najbardziej :okey:

Znasz moje podejście do trzymania się stylu, widełek itd.

Dnia 19.03.2018 o 20:25, kaczorro napisał:

ale startuje JERMINKA ze Swoim piwem !!!

:okey: 

Dnia 20.03.2018 o 08:32, noxny napisał:

rozumiem, że 4 butelki 0,5 lub 2 l ale całość to musi być jeden rodzaj piwa

Jeden.

W mniej prestiżowych konkursach, można dla tej samej kategorii dostarczać butelki z różnymi piwami, tutaj tak się nie da!

Edited by rubezahl

• 2 weeks later...

Możecie mnie zabić. Kumpel (hi hi) dziś dostarczyl mi zaproszenie na ślub córki w/w terminie. Sory ale przyjażń ważniejsza. Musztarde dostarczę, jak zwykle będzie u Oli. Kocham was JURUŚ.

Edited by quhcik
błedy

Dnia 2.04.2018 o 21:04, quhcik napisał:

Możecie mnie zabić. Kumpel (hi hi) dziś dostarczyl mi zaproszenie na ślub córki w/w terminie. Sory ale przyjażń ważniejsza. Musztarde dostarczę, jak zwykle będzie u Oli. Kocham was JURUŚ.

Dobra, dobra :P - znowu ślub, urodziny, komunia czy coś. Byś jakąś nową wymówkę znalazł ;)

Dobrej zabawy

Zapraszam na I warsztaty piwowarskie w Gryfowie Śląskim, które odbędą się podczas Kwisonalji w dniu 02.06.2018r .  Startujemy o 13.00 przy scenie (mamy wyznaczoną strefę)w zamian za 15 butelek piwa przewidziane są pamiątkowe kufle i dobra zabawa(może jeszcze coś załatwię, wszystko zależy od sponsorów). O 15.00 wchodzą do naszej strefy ludzie z Kwisonalji. Oprócz warsztatów w sobotę odbywa się bieg na 10km i 21km oraz biegi dla dzieci, w niedzielę cross rowerowy na 21km i 42km i również wyścigi dla dzieci. Do tego koncerty i wiele innych atrakcji.

Będą browary rzemieślnicze :

Browar Świdnica

Browar Miedzianka

Browar Dolina BoBru

Dr brew

Dnia 2.04.2018 o 21:04, quhcik napisał:

Juruś to był tylko kolejny smutny sen, obudź się i już będziesz z nami.

Po co zaraz zabijać:naughty:

• 3 weeks later...
20 godzin temu, krzysiek9999 napisał:

Będzie ktoś brzdąkał na gitarze? Jurusia nie będzie, ale może ktoś coś..

Z tym to chyba słabo :thumbdown:

Jest jeszcze trochę czasu, trzeba wyznaczyć! ochotnika, żeby się nauczył (podobno Fcale niee takie to trudne).

Nooo wwięc:

... z wielu chętnych, wybrana zoostaałaaaa - Marta! :drinks:

Gratulacje! ... i czekamy na koncert.

Edited by rubezahl