Skocz do zawartości

Gls wykluczył mnie z konkursu w Żywcu


Hasintus

Rekomendowane odpowiedzi

choć przez te upały też nie jestem pewien czy przesyłka się nie zagotowała' date=' bo kurier pobrał ją w zeszły piątek a dostarczył podobno we wtorek, więc leżała pewnie na pace w aucie u tego matoła :)[/quote']

hehe, to masz kuzyn, pasteryzowane :)

 

 

Mnie rozbili na Poczcie Polskiej jedną butelkę, kopyrowi także.

Mnie 2.

 

Gdy nadawałem nową paczkę, to się pytam czy można nadać z dopiskiem ostrożnie czy jakoś tak. Pańcia powiedziała, że można ale kartonik musi być w ramie drewnianej, hehehehehe :)

 

Banda debili.

U mnie drewienka nie trzeba było, tylko cena +50%.

 

Ja wysyłam od kilku lat, zawsze zwykłą, nigdy nic mi nie pobili. W tym roku na 4 paczki w 3 pobili po butelce. Ja myślę, że oni promują po prostu opcję "ostrożnie", bo za mało osób z niej korzystało. To tak jak z priorytetem. Paczka/list już dotarła, ale jej nie roznosimy, bo nie wykupił klient priorytetu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapakowalem 12 butelek w karton wypelniony styropianem i styropian pomiedzy butelki - taka kratka. Dodatkowo duzo papierow do upchnięcia, i wysyłka ostrożnie, i !!! WARTOŚCIOWA. Na takie uważają. Poczta Polska się wykazała, dojechało w calości.

 

Fakt, że cena mnie rozwaliła - ponad 50 pln, za kuriera dałbym max 35, ale poczta dostarczyła to następnego dnia.

 

Kurierowi trzeba dawać opcję ostrożnie ( jak szkło, np obiektywy, a takich kilkadziesiąt w zyciu przesłałem) i będa uważać.

Moja firma płaci około 100 netto za paletę towaru, ale przy zamawianiu indywidualnie faktycznie moga tak liczyc - brak rampy załadowczej, nowy adres itp. to dla nich koszt. Przy pewnych warunkach paleta, określona jako ostrożnie i nie stawiać nic na, może być tańsza od paczek.

 

pzdr

flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może za rok się stykniemy większa grupą i spróbujemy wysłać z Warszawy jedną wspólną paletą?

Przy 6 osobach koszt przesyłki jest już poniżej 30zł/osobę.

A przynajmniej nie będą rzucać taką paczką. Chyba. :)

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.