Jump to content

VII Gwiazdkowy Konkurs Piw Domowych 8-9.XII.2023


mundex

Recommended Posts

Z wielką przyjemnością ogłaszamy style na nadchodzący siódmy Gwiazdkowy Konkurs Piw Domowych.  Liczymy na to, że proponowane style przypadną Wam do gustu i chętnie uwarzycie piwa konkursowe. Tradycyjnie już będą to trzy style: XMas, piwo ze słodem wędzonym oraz wybrany, mocniejszy styl dolnej fermentacji.

 

Style VII Gwiazdkowego KPD to:
1. XMas dla którego w tym roku stylem bazowym będzie porter angielski
2. Lichtenhainer
3. Koźlak (bock)

 

Konkurs zostanie rozegrany 8-9 grudnia 2023 w Browarze Widawa, a ogłoszenie wyników odbędzie się tradycyjnie podczas Piwowarskiej Gwiazdki 2023 w Browarze Widawa lub w przypadku nieodbycia się tej imprezy w terminie i miejscu podanym wcześniej przez Organizatora. O uruchomieniu systemu konkursowego i datach recepcji piw poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

VII_GKPD_2023_Bock.pdf VII_GKPD_2023_Lichtenhainer.pdf

[Aktualizacja 2023-11-07]

Opis stylu Świąteczny porter angielski otrzymał drobną korektę ze strony Komisji Sędziowskiej, aby wszystkie zapisy w nim były jasne i nie budziły zastrzeżeń, ani u piwowarów ani u sędziów.

VII_GKPD_2023_XMas_Porter_Angielski.pdf

Edited by mundex
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Pod adresem https://beerawardsplatform.com/gwiazdkowy-kpd-2023 został uruchomiony system konkursowy VII Gwiazdkowego KPD.
 

Zapraszamy wszystkich, którzy uwarzyli piwa w stylach konkursowych do rejestracji. Wszystkie szczegóły, regulamin konkursu oraz opisy stylów są tam dostępne. Czasu zostało jeszcze sporo, ale nie zwlekacie zbyt długo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.