Jump to content

Myjka cip ball

maniek929

Recommended Posts

Wiem, oglądałem stosuje pompę mp20r, ciekaw jestem czy jest jakaś tańsza alternatywa, mi pompka potrzebna tylko do myjki i tam już zostanie. Więc jakby się dało to wolę tam zastosować pompę ~100 pln, niż za 350-400

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

• 2 months later...

Kupiłem Tę pompę, przetestowałem na kegach corneliusach i fermentorze klarstein Gärkeller Pro XL ze spiralą, i daje radę na oryginalnych akcesoriach. Jestem zadowolony. Kupiłem drugą, by za jednym zamachem myć NaOH i płukać kwasem. 20 min i niema śladu po zaschniętych drożdżach na ściankach i spirali. Temperatura płynu to 60°C. Mam kilka kegów, jeden się myje, a następny się płucze. Przy kegach 10 minut wystarcza przy uprzednim wypłukaniu drożdży, a roztwór można wykorzystać wielokrotnie.

A kupiłem na aliexpres pompkę 12v za 40pln chyba, podłaczyłem do niej cip ball 1/4 i płuka, może ciśnienia nie robi jakiegoś mega dużego ale działa.

Jak ktoś ma patent jak wrzucić filmik na forum to wrzucę jak działa cip ball z tą pompką. Ewentualnie jest załacznik z filmema2b225c191125f7e4072ab1a1eed8598.jpghttp://cloud.tapatalk.com/s/64e24cb381370/received_968527424483997.mp4

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka