Jump to content

chłodziarka do piwa Clatronic

krzysztof1970

Recommended Posts

Znalazłem na allegro coś takiego http://allegro.pl/chlodziarka-do-piwa-z-nalewakiem-clatronic-i1436847470.html

1. Czy warto coś takiego kupić? Czy ktoś posiada i używa coś takiego?

2. Czy pasują do tego urządzenia takie beczki http://browamator.pl/szczegoly.php?Mini-keg_5_l__uszczelka_standard&przedm=1399483&grupa_p=6&pwd[6]=%2F163929%2F165992%2F183146&sortuj=kod

Cześć,

Ja przerabiałem to samo kiedyś na forum, też się pytałem o ten patent. I napiszę tak jak mi napisali, żeby sobie dać spokój. Teraz mam kegerator i nie ma to jak kegerator :smilies::/

• 3 weeks later...

Witam

Te chłodziareczki są fajne, mała beczka 5 litrowego piwa jest schładzana, ale trzeba mieć do niego naboje gazowe Co2 16 g, naboje z Co2 12 g nie nadają się, bo nie są w stanie wypchać całej zawartości beczki. Ja kupiłam naboje Co2 16 g i przetestowałam tą chłodziarkę. Nie uznajcie tego za krypto reklamę, handluję na allegro różnymi sprzętami i czasem miewam też te chłodziarki. Testowałam je na Co2 12g i była to kicha, ale udało mi się w końcu znaleźć naboje na Co2 16 g i efekt był git i smakowity hi hi.

Pozdrawiam

Witam

Te chłodziareczki są fajne, mała beczka 5 litrowego piwa jest schładzana, ale trzeba mieć do niego naboje gazowe Co2 16 g, naboje z Co2 12 g nie nadają się, bo nie są w stanie wypchać całej zawartości beczki. Ja kupiłam naboje Co2 16 g i przetestowałam tą chłodziarkę. Nie uznajcie tego za krypto reklamę, handluję na allegro różnymi sprzętami i czasem miewam też te chłodziarki. Testowałam je na Co2 12g i była to kicha, ale udało mi się w końcu znaleźć naboje na Co2 16 g i efekt był git i smakowity hi hi.

Pozdrawiam

Własne piwo też warzysz czy lałeś "kupne " ?

Nigdy własnego piwa nie robiłam, jedynie ostatnio zainteresowało mnie wędzenie kiełbas, ale coraz częściej myślę o konserwantach, które nas dobijają i zaczynam się skłaniać po prostu nad własnymi wyrobami, a że piwo lubię to zajrzałam do Was na forum i może spróbuję też uwarzyć cosik dla siebie hi hi.

ps. piwko do chłodziarki było kupne - niestety

Pozdrawiam

Edited by klejnocik75

Testowałam je na Co2 12g i była to kicha

A można użyć dwóch nabojów po 12g ? Czy jak się wykręci jeden' date=' to cały gaz ulatuje ?[/quote']

Nie bardzo to działa z dwoma nabojami bo to zawsze mniej gazu w naboju niż w takim jaki powinien być, czyli 16 g.

Zresztą te naboje 12g nie są w tym wymiarze co 16 g, są krótsze i trzeba było kombinować z tulejką o odpowiedniej długości i do tego szyjka była za krótka i nie bardzo to wszystko działało. Ja sobie kupuję te 16g u producenta, biorę po 200 sztuk, część dla mnie a resztę sprzedaję i mam problemik z głowy hi hi.

Pozdrawiam